Obejrzyj Sklep z Marzeniami – FILM

Yuliia Kutepova  |   Fakty,Styl życia  |   27 czerwca 2021 07:00

Film Sklep z Marzeniami jest laureatem wielu polskich i zagranicznych festiwalów. Reżyserem jest Paweł Olearczyk. Warto go obejrzeć.

Na początku czerwca na kanale YT Pawła Olearczyka odbyła się premiera wyreżyserowanego przez niego filmu „Sklep z Marzeniami”. Film dostał Nagrodę Publiczności w tegorocznym filmowym festiwalu „Świat Maklaka” oraz Nagrodę za najlepszy niezależny film fabularny na Festiwalu Optymistycznych Filmów „Happy End”. 

„Sklep z Marzeniami to inspirująca opowieść nie tylko dla niepoprawnych marzycieli, ale również dla tych którzy marzyć przestali” – pisze Paweł Olearczyk. 

 

 

Film opowiada o chłopcu Kacprze, który w dniu dziesiątych urodzin zostaje odprowadzony przez rodziców od sklepu z marzeniami, gdzie może wybrać jedno swoje. Aby marzenie się spełniło należy go cierpliwie pielęgnować, co dla  Kacpra może być prawdziwym wyzwaniem.

W filmie zagrało wielu aktorów

Między innymi Bruno Grzeszykowski, Anna Dzierża, Paweł Kumiega, Andrzej Róg, Aleksandra Godlewska oraz Marta Kontny. Sam reżyser filmu, Paweł Olearczyk, pojawił się w filmie w postaci dorosłego Kacpra.

 

 

8 czerwca odbyła się premiera teledysku do piosenki „Kiedyś mi powiesz, kim chcesz być” w wykonaniu Ani Dąbrowskiej. Klip jest złożony z ujęć z filmu i znalazło się w nim kilka takich, które nie pojawiły się w samym filmie. Fragment piosenki też można usłyszeć podczas końcowych napisów „Sklepu z marzeniami”.

Zachęcamy do obejrzenia filmu na YouTubie, a więcej informacji na temat projektu znajdziecie na Facebooku.

 

Kolejny festiwal, kolejna nagroda 🏆 Only The Best Film Awards

Posted by Sklep z Marzeniami on Sunday, June 20, 2021

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .