Niesamowita przemiana w Projekt Zdrowie

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Kulinaria,Styl życia  |   1 lipca 2024 13:00
Udostępnij

Marcin w ostatnich miesiącach, podczas współpracy z dietetykiem z Projekt Zdrowie Oświęcim, wykonał kawał świetnej roboty i dzięki zmianom w sposobie odżywiania, schudł ponad 20 kg. 

Jestem prawdziwą szczęściarą, że trafiam na takich super pacjentów – mówi Aleksandra Stańczyk, dietetyk w Projekt Zdrowie Oświęcim. – Praca z Marcinem, to była czysta przyjemność. Jestem dumna, że mogłam dołożyć swoją cegiełkę do tego sukcesu 🙂

Co skłoniło Cię do umówienia się na pierwszą wizytę do gabinetu Projekt Zdrowie w Oświęcimiu?

Do pierwszej wizyty głównie namówili mnie bliscy. Sam nie byłem przekonany w stu procentach, czy jest mi to potrzebne. Polecili mi to miejsce, więc poszedłem na pierwszą wizytę.

 

Czy wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych sprawiło Ci trudność?

Na początku było to na pewno zaskakujące. Organizm zaczął inaczej funkcjonować, więc trzeba było się przyzwyczaić, ale nie powiedziałbym, że było to trudne. Przede wszystkim nie chodziłem głodny, a to na pewno duży plus.

 

Co powiedziałbyś osobom, które wstrzymują się z podjęciem decyzji o odchudzaniu? Jak czujesz się po zrzuceniu zbędnych kilogramów?

Jak najszybciej spróbujcie zmienić swoje nawyki. Ja osobiście czuję się dużo lepiej, i z samym sobą, i ze świadomością, że zacząłem się zdrowo odżywiać. 

 

Ty też zacznij swoją przemianę już teraz – dietetyczne konsultacje także w wakacje

Okres letni, tak jak każdy inny okres w roku, jest dobrym momentem na to, aby umówić się na wizytę u dietetyka – skorzystać z jego pomocy, albo jeszcze przed wakacyjnym wyjazdem, albo po powrocie, a nawet w trakcie wyjazdu, jeśli taka konsultacja będzie potrzebna. 

Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich osób, którym zależy na tym, żeby zadbać o swoją wagę, przez całe lato w gabinetach Projekt Zdrowie pierwsza konsultacja dietetyczna jest bezpłatna. 

 

W trakcie konsultacji dietetyk przeprowadza analizę składu ciała, wykonuje badanie poziomu tkanki tłuszczowej, podaje wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowiada, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Już teraz umów się na wizytę w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie w Oświęcimiu przy ul. Władysława Jagiełły 11/2. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu 533 361 908  lub skontaktujesz się  za pomocą formularza kontaktowego   na stronę oswiecim.projektzdrowie.info, wypełnij i wyślij swoje zgłoszenie.


POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE PROJEKT ZDROWIE

32-600 Oświęcim
ul. Władysława Jagiełły 11/2
(naprzeciwko Salezjanów)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11.00-19.00
Wtorek 7.00-15.00
Środa 12.00-20.00
Czwartek 11.00-19.00
Piątek 7.00-15.00

Tel. 533 361 908

E-mail: oswiecim@projektzdrowie.info
FB: Projekt Zdrowie Oświęcim