Niesamowita metamorfoza – Pani Ksenia schudła 15 kg w Projekt Zdrowie

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   14 września 2021 05:15

Kolejna, przepiękna metamorfoza w gabinecie Projekt Zdrowie w Oświęcimiu. Pani Ksenia, pod okiem dietetyka Aleksandry Stańczyk, zmieniła swoje nawyki żywieniowe i schudła 15 kilogramów.

Bohaterka tej metamorfozy podkreśla, że dawno nie czuła się tak dobrze, jak teraz. 

Co skłoniło Panią do umówienia się na wizytę do gabinetu Projekt Zdrowie w Oświęcimiu?

Chciałam popracować nad swoją sylwetką. Nie byłam zadowolona z tego, jak wyglądam. Dodatkową motywacją były dla mnie efekty, które we współpracy z Panią Olą, osiągnął jeden z moich znajomych. 

Czy wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych sprawiło Pani trudność?

Na początku nie było łatwo. Praca na zmiany, dwójka dzieci, obowiązki domowe, musiałam się lepiej zorganizować. Nie będę ukrywać, że był to niemały przewrót w moim życiu, ale z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to wchodzi w krew. Obecnie nie wyobrażam sobie powrotu do dawnego sposobu żywienia. 

Jak najbliżsi z Pani otoczenia reagują na Pani metamorfozę?

Bardzo pozytywnie i z lekkim zaskoczeniem, że osiągnęłam taki sukces. Cieszą się razem ze mną i mnie wspierają. W swojej pracy mam spory kontakt z ludźmi i przyznam, że często słyszę komplementy na swój temat. To bardzo miłe. 

Co powiedziałaby Pani osobom, które cały czas wstrzymują się z podjęciem decyzji o odchudzaniu?

Warto spróbować, bo nie mamy nic do stracenia, poza zbędnymi kilogramami. Radość, jaką dają obecnie zakupy, jest czymś rewelacyjnym. Poza zmianą wizualną, zyskałam też większą pewność siebie, dlatego polecam wszystkim.

 

 

Jeśli Ty także chcesz zyskać lepszą wersję siebie, umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem. Nie czekaj i już teraz zarezerwuj najbliższy wolny termin. Zadzwoń pod numer 533 361 908 lub wejdź  na stronę oswiecim.projektzdrowie.info, wypełnij i wyślij swoje zgłoszenie.

Mały krok każdego dnia, daje ogromne rezultaty

 

mgr inż. Aleksandra Stańczyk

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE Projekt Zdrowie

32-600 Oświęcim
ul. Władysława Jagiełły 11/2 (naprzeciwko Salezjanów)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11.00-19.00
Wtorek 7.00-15.00
Środa 12.00-20.00
Czwartek 11.00-19.00
Piątek 7.00-15.00

Tel. 533 361 908

E-mail: oswiecim@projektzdrowie.info

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .