Niesamowita metamorfoza – pan Wojtek schudł 30 kg

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Kulinaria,Styl życia  |   13 kwietnia 2021 06:00

Pan Wojtek, bohater metamorfozy umówił się na wizytę w gabinecie Projekt Zdrowie w Oświęcimiu, za namową żony. Na początku nie wierzył, że będzie w stanie osiągnąć taki sukces.

„Pamiętam dokładnie to pierwsze spotkanie i niezbyt entuzjastyczne podejście Pana Wojtka do tematu odchudzania. Na co dzień spotykam się w gabinecie z osobami, które stosowały już nie jedną dietę w swoim życiu i zazwyczaj kończyło się to efektem jo-jo. Najważniejsze, to uświadomić sobie, że wcale nie trzeba eliminować żadnych produktów z diety, żeby zredukować masę ciała. Zmiana nawyków żywieniowych i zwiększenie świadomości żywieniowej, to najlepsza droga” – przekonuje Aleksandra Stańczyk, dietetyk w Projekt Zdrowie Oświęcim. 

Co skłoniło Pana do umówienia się na wizytę do gabinetu Projekt Zdrowie w Oświęcimiu? 

„Żona, która widziała w internecie efekty odchudzania innych osób, korzystających z usług Pani Oli w Projekt Zdrowie. Trochę postawiła mnie przed faktem dokonanym, bo w ramach prezentu urodzinowego w październiku 2020 zafundowała mi wizytę w gabinecie”.

Czy odchudzał się Pan wcześniej? Jeśli tak, jakie były efekty? 

„Oczywiście, że tak, i to wielokrotnie. Zdawałem sobie sprawę, że nadwaga z jaką się borykam od lat, wpływa niekorzystnie na wszystko – od złych wyników badań, aż po moje złe samopoczucie (brak chęci ruchu, wieczna senność itp.). Diety, które do tej pory stosowałem, albo nie działały w ogóle, albo po kilku straconych kilogramach następował efekt jo-jo i wracałem do punktu wyjścia”.

Czy wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych sprawiło Panu trudność? 

„Początki były trudne, ale pomoc rodziny i ułożony jadłospis z produktów, które bardzo lubię, pomagały. Po tygodniu stosowania diety, gdy pojawiły się pierwsze efekty, mobilizacja w dążeniu do dawnej formy weszła na jeszcze wyższy poziom”.

Jak czuje się Pan w nowym rozmiarze? Jak najbliżsi z Pana otoczenia reagują na Pana metamorfozę? 

„Bardzo dobrze. Jestem teraz innym człowiekiem, który nabrał chęci do życia. Takich dobrych wyników badań nie miałem od dobrych kilkudziesięciu lat. Pani Ola dokonała niemożliwego i bardzo Jej dziękuję, że mi pomogła i dalej wspiera. Nowy rozmiar ma tylko jeden negatywny aspekt – wymaga zmiany całej garderoby 😉. Wszystkim niezdecydowanym mówię, że warto spróbować”.

Każda metamorfoza zaczyna się od pierwszego spotkania z dietetykiem, dlatego zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której dietetyk przeprowadzi wywiad odnośnie obecnych nawyków żywieniowych, ewentualnych wcześniejszych prób odchudzania oraz dokona analizy składu ciała, wraz z omówieniem wyników.

Nie czekaj i już dziś zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin 533 361 908. Możesz także wejść na stronę oswiecim.projektzdrowie.info, wypełnić i wysłać swoje zgłoszenie.

Pamiętaj, nic się samo nie wydarzy

mgr inż. Aleksandra Stańczyk

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE Projekt Zdrowie

32-600 Oświęcim
ul. Władysława Jagiełły 11/2 (naprzeciwko Salezjanów)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11.00-19.00
Wtorek 7.00-15.00
Środa 12.00-20.00
Czwartek 11.00-19.00
Piątek 7.00-15.00

Tel. 533 361 908

E-mail: oswiecim@projektzdrowie.info

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jakich zajęć brakuje w Oświęcimiu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .