Nie chcesz stać w kolejce do wymiany opon? Zarezerwuj termin już teraz

0 Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   9 października 2018 16:49

Ogumienie jest jedną z najważniejszych części samochodu. Prócz bezpieczeństwa i komfortu jazdy mają wpływ na zużycie paliwa oraz redukcję hałasu.

Często różnorodne uszkodzenia wynikają z braku profesjonalizmu serwisu. Niezbędne jest więc wybieranie sprawdzonego punktu z wieloletnim doświadczeniem i wyposażonego w nowoczesny sprzęt. Niezbędne jest przeanalizowanie stanu zużycia ogumienia, gdyż jest to podstawowy czynnik, na który należy zwrócić uwagę myśląc o wymianie. Opony mają specjalny wskaźnik maksymalnego zużycia.

Kiedy na ogumieniu zostaje około 30 procent bieżnika wizyta w serwisie jest konieczna. W przypadku braku takich wskaźników można wykorzystać linijkę i zmierzyć głębokość bieżnika. Polskie prawo określa bezpieczną wartość na poziomie co najmniej 1,6 milimetra. Najlepiej jednak zatroszczyć się o wymianę kiedy wartość ta osiągnie trzy milimetry – letnie lub cztery milimetry – zimowe.

“Warto również zwrócić uwagę na poprzeczne pęknięcia gumy oraz inne oznaki starzenia materiału. Oczywiście zmiana ogumienia jest konieczna w przypadku różnego rodzaju kolizji i uszkodzeń mechanicznych” – informuje Krzysztof Borowczyk, właściciel firmy – “Istotną wskazówką może być również data produkcji opony. Producenci zwykle zapewniają o zachowaniu przez nie optymalnej wytrzymałości przez trzy, nawet do pięciu lat”.

KRYS Krzysztof Borowczyk przy ulicy Kamieniec 1 w Oświęcimiu oferuje wymianę opon, sprzedaż nowych, ich montaż, przechowalnię, obsługę modeli run flat, niskoprofilowych, obsługę felg do 22 cali.

KRYS zapraszamy na sezonową wymianę ogumienia

W ofercie KRYS posiada przede wszystkim opony marki Michelin, BF Goodrich, Kleber, Fulda, Goodyear, Continental, Dunlop, Uniroyal, Dębica oraz innych marek, w zależności od wymagań klientów.

“Zapewniamy optymalną pomoc przy doborze ogumienia, mogą Państwo liczyć na doradztwo i fachową obsługę” – zapewnia Krzysztof Borowczyk.

Zamów termin wymiany opon już teraz

Warto zarezerwować termin wymiany opon, aby nie czekać, często w długiej kolejce. Wystarczy zadzwonić po numer telefonu 33 844 26 46 i umówić się na dogodny termin. Więcej na temat firmy na stronie krys-opony.pl

Przeczytaj również:

Opony na miarę sukcesu – FOTO

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa