Nawet czterolatki nauczą się pływać z Beskid Team

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   30 września 2018 20:52

Oświęcimski Klub Sportowy Beskid Team prowadzi naukę pływania, a także zajęcia z doskonalenia pływania. Naukę mogą podjąć nawet czterolatki.

Oświęcimski Klub Sportowy Beskid Team

Beskid Team zatrudnia doświadczonych instruktorów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Tych najmłodszych, w wieku 4-6 lat, klub zaprasza na krytą pływalnię w Oświęcimiu niedzielne poranki, gdzie maluchy mogą stawiać swoje pierwsze kroki w jakże przydatnej nauce pływania.

Przedszkole wodne

Klub Sportowy Beskid Team z siedzibą w Oświęcimiu nie tylko uczy pływać. Prowadzi bowiem także szkołę narciarstwa i organizuje wypoczynek dla dzieci w formie kolonii oraz letnich i zimowych półkolonii.

Celem działalności klubu jest:

– rozwijanie, upowszechnianie kultury fizycznej i sportu,
– kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości poprzez uczestnictwo w realizacji zadań sportowych klubu,
– angażowanie uczniów do różnorodnych form aktywności ruchowej, gier i zabaw dostosowanych do wieku, stopnia sprawności i  zainteresowań sportowych,
– integrowanie środowisk uczniowskich i rodzicielskich,
– organizowanie działalności sportowej ze szczególnym uwzględnieniem funkcji zdrowotnych,
– planowanie i organizowanie życia sportowego dzieci, młodzieży w oparciu o możliwości obiektowe i sprzętowe klubu oraz pomoc organizacyjną rodziców i sympatyków klubu.

Zimowisko narciarskie

Od poniedziałku 1 października ruszają również zapisy na zimowisko narciarskie. Można to zrobić pon numerem telefonu 504 222 514 lub adresem e-mailowym zapisy@ksbeskidteam.pl  

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej ksbeskidteam.pl oraz na fanpage’u klubu na Facebooku.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa