Naucz się pływać przed wakacjami

1 Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   11 kwietnia 2018

Oświęcimski Klub Sportowy Beskid Team prowadzi naukę pływania, a także zajęcia z doskonalenia pływania. Naukę mogą podjąć nawet czterolatki.

Oświęcimski Klub Sportowy Beskid Team

Beskid Team zatrudnia doświadczonych instruktorów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Tych najmłodszych, w wieku 4-6 lat, klub zaprasza na Krytą Pływalnię w Oświęcimiu w niedzielne poranki, gdzie maluchy mogą stawiać swoje pierwsze kroki w jakże przydatnej nauce pływania.

Przedszkole wodne

Klub Sportowy Beskid Team z siedzibą w Oświęcimiu nie tylko uczy pływać. Prowadzi bowiem także szkołę narciarstwa i organizuje wypoczynek dla dzieci w formie kolonii oraz letnich i zimowych półkolonii.

Celem działalności klubu jest:

– rozwijanie, upowszechnianie kultury fizycznej i sportu,
– kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości poprzez uczestnictwo w realizacji zadań sportowych Klubu,
– angażowanie uczniów do różnorodnych form aktywności ruchowej, gier i zabaw dostosowanych do wieku, stopnia sprawności i  zainteresowań sportowych,
– integrowanie środowisk uczniowskich i rodzicielskich,
– organizowanie działalności sportowej ze szczególnym uwzględnieniem funkcji zdrowotnych,
– planowanie i organizowanie życia sportowego dzieci, młodzieży w oparciu o możliwości obiektowe i sprzętowe Klubu oraz pomoc organizacyjną rodziców i sympatyków Klubu.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej ksbeskidteam.pl oraz na fanpage’u klubu na Facebooku.

Zapisz swoje dziecko:

Dawid Rusin 504 222 514
Antoni Gara 508 386 780
zapisy@ksbeskidteam.pl 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa