Największy salon w Europie Toyoty i Lexusa już otwarty – FILM, FOTO

Materiał partnerski  |   Fakty,Styl życia  |   16 września 2020 18:19

Dealer Toyota Romanowski Kraków oraz Lexus Kraków otworzył nowy salon Toyoty i Lexusa. Jest to pierwsza w Polsce zintegrowana stacja dealerska obu marek i obecnie jeden z największych salonów samochodowych w Europie.

Niezwykle nowoczesny, ekologiczny budynek z luksusowym wyposażeniem został zaprojektowany według jedynej w swoim rodzaju wizji centrum motoryzacyjnego, w którym klienci zarówno toyoty, jak i lexusa znajdą wyjątkowo szeroki zakres usług i obsługę na najwyższym poziomie, zgodnie z japońską kulturą gościnności.
„Zapewniamy klientom pełny komfort przez cały czas wizyty, od chwili zaparkowania w podziemnym garażu. To pierwszy taki salon samochodowy w naszym kraju” – informuje Fakty Oświecim Ewa Romanowska ze spółki ASO MR.
Luksusowy salon Toyoty i Lexusa

Nowy salon powstał w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 68. Został zbudowany według innowacyjnej koncepcji wielofunkcyjnego, luksusowego centrum motoryzacyjnego, w którym klienci mają w jednym miejscu dostęp do wszelkiego rodzaju usług i pomocy wykwalifikowanych pracowników salonu, zgodnie z japońską zasadą gościnności Omotenashi.

„W nowym salonie Toyota Lexus Romanowski Kraków można w eleganckiej, nowoczesnej przestrzeni bezpośrednio zapoznać się ze wszystkimi modelami obu marek oraz z bogatą ofertą aut używanych z gwarancją” – tłumaczy Elżbieta Romanowska, właścicielka salonu.

Powstał w dwa lata

 

 

Miejsca parkingowe dla klientów znajdują się w podziemnym garażu, skąd bez narażenia na zmienne warunki pogodowe przechodzi się na pozostałe piętra budynku. Tam czekają na klientów specjaliści, którzy pomogą w każdej sprawie związanej z zakupem, posiadaniem lub sprzedażą samochodu.

Pełna obsługa i autodetailing

W obiekcie znajdują się salony nowych samochodów Toyoty i Lexusa, salon zakupu i sprzedaży aut używanych wszystkich marek, punkt wynajmu samochodów, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy oraz punkt sprzedaży części zamiennych i akcesoriów. W salonie czekają także specjaliści oferujący ubezpieczenia oraz najbardziej atrakcyjne formy finansowania samochodu.

 

 

Wyróżnikiem nowego krakowskiego salonu Toyoty i Lexusa jest Romanowski Detailing & Car Spa – autodetailing samochodów wszystkich marek, czyli profesjonalna, wieloetapowa pielęgnacja pojazdu. Specjaliści Toyoty i Lexusa oferują oczyszczenie, konserwację, renowację i zabezpieczenie auta powłoką ceramiczną lub folią ochronną, z dokładnością i przywiązaniem do szczegółów, z których słyną obie marki.

„Dzięki tym zabiegom auto będzie się świetnie prezentowało nawet po latach użytkowania” – wyjaśnia Ewa Romanowska.

Nowoczesność i ekologia

Centrum Toyoty i Lexusa przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie to jeden z największych salonów samochodowych w Europie. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 13500 m . W czteropiętrowym budynku z dwoma kolejnymi poziomami pod ziemią zastosowano ekologiczne rozwiązania, takie jak zielony dach o powierzchni 1650 m2 oraz kontrakt na energię o certyfikowanym pochodzeniu ze źródeł odnawialnych.

 

 

Salon każdej z obu marek pozwala wyeksponować po 20 samochodów.

„Kolejne siedem aut jest widocznych z rampy widokowej od strony ulicy Zakopiańskiej. Salon samochodów używanych może pomieścić 80 pojazdów” – dodaje Elżbieta Romanowska.

Serwis mechaniczny wyposażony w 18 podnośników jest połączony ze stacją kontroli pojazdów oraz pełną linią diagnostyczną. Klienci mogą skorzystać także z myjni ręcznej i automatycznej.

Nowa stacja dealerska to już drugi salon Lexusa w Krakowie, należący do sieci Toyota & Lexus Romanowski. Pierwszy znajduje się przy al. Pokoju 63A. Stacja Toyoty została przeniesiona z poprzedniego obiektu przy al. Bora Komorowskiego.

Toyota i Lexus Romanowski jest autoryzowanym dealerem od 27 lat i prowadzi także salony Toyoty i Lexusa w Radomiu i Kielcach.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa