Motocykliści z Free Oświęcim dla Dawidka – FOTO

0 Jola Wodniak  |   Styl życia  |   8 lipca 2018

W sobotę punktualnie o godzinie 12 motocykliści z FREE Oświęcim wraz z bielskimi motocyklistami wyjechali z Oświęcimia do Kaniowa, by pomóc Dawidkowi, małemu piłkarzowi.

Dawidek, zawodnik klubu LKS Przełom Kaniów z początkiem roku zachorował. Miał udar mózgu. Treaz jego rodzice potrzebują wsparcia finansowego, aby leczyć chłopca. Nasi motocykliści, znani z ogromnych serc postanowili wspomóc akcję. Swoim przejazdem ulicami powiatu, a także obecnością uatrakcyjnić piknik sportowy w Kaniowie.

“Dziękujemy wszystkim co przyłączyli się z nami do wczorajszej imprezy dla Dawidka w Kaniowie” – mówią zgodnie motocykliści z pasją – “Dziękujemy wszystkim motocyklistom, a szczególnie Mateuszowi, który zaprezentował wielki świetny pokaz swoich umiejętności”.

Poniżej fotorelacja Free Oświęcim z wczorajszej imprezy.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa