Miasto Pracownia się rozwija – FOTO

Redakcja eFO  |   Styl życia  |   18 grudnia 2018 13:22

Fundacja Miasto Pracownia w ramach realizacji projektu KIERUNEK: ROZWÓJ postanowiła wyposażyć swoją pracownię w krzesła, stoły, drukarkę, kanapę i aparat.

 

„Zakupy zostały już zrealizowane. Dzięki nowym krzesłom przestrzeń Pracowni zmieniła się nie do poznania – jest zdecydowanie więcej miejsca, a zmiana układu funkcjonalnego przestrzeni zdecydowanie łatwiejsza” – cieszą się Katarzyna Heród i Dorota Zwolak z Fundacji Miasto Pracownia

 

Kanapa pozwoliła na stworzenie fantastycznej przestrzeni do pracy i relaksu, Dzięki drukarce, która jest na miejscu, realizacja warsztatów jest zdecydowanie łatwiejsza. W ramach projektu zakupione zostały też stoły, które zawitają do Pracowni po nowym roku.

 

„Mamy też specjalnego – aparat polaroid w pięknym różowym, famingowym kolorze. który z pewnością przyda się do wielu zadań specjalnych” – dodają dziewczyny z pracowni – „Wszystko to było możliwe dzięki wsparciu programu FIO MAŁOPOLSKA LOKALNIE PÓŁNOC”

 

Na projekt Fundacji Miasto Pracownia możecie zagłosować tutaj:

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .