Mama i córka schudły łącznie 26 kg w Projekt Zdrowie Oświęcim

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Kulinaria,Styl życia  |   20 kwietnia 2022 05:00

Pani Grażyna i Pani Natalia postanowiły, że stoczą walkę ze zbędnymi kilogramami w duecie. Wzajemne wsparcie, zauważalne efekty oraz wytrwałość, doprowadziły obie Panie do pięknej przemiany. 

Co skłoniło Panie do umówienia się na wizytę do gabinetu Projekt Zdrowie w Oświęcimiu?

Już od dłuższego czasu myślałyśmy o zrzuceniu zbędnych kilogramów, ponieważ źle czułyśmy się same ze sobą. Jednak największym motywatorem był zbliżający się mój ślub, na którym obie chciałyśmy czuć się dobrze i móc się później oglądać na zdjęciach.

Czy wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych sprawiło Paniom trudność? Jak oceniają Panie zaproponowany plan żywieniowy?

Najgorzej było na samym początku, gdzie trzeba było pilnować stałych godzin posiłków oraz przyzwyczaić się do jedzenia większej ilości warzyw i owoców. Plan żywieniowy był dopasowany do naszych gustów smakowych i nie sądziłyśmy, że dietetyczne potrawy mogą być takie smaczne. Miło się zaskoczyłyśmy.

 

 

Jak czują się Panie w mniejszym rozmiarze?

Czujemy się świetnie. Wreszcie wróciłyśmy do swojej wcześniejszej kondycji i mamy ochotę działać.

Czy poleciłyby Panie gabinet Projekt Zdrowie osobom, które chcą pozbyć się nadprogramowych kilogramów?

Jak najbardziej. Pani Ola jest świetnym mentorem, doradcą i bardzo sympatyczną osobą. W gabinecie czuć miłą i przyjazną atmosferę. Dieta jest dostosowywana do klientów pod względem zdrowotnym jak i smakowym.

 

 

Jeśli Ty także myślisz o zredukowaniu nadprogramowych kilogramów, nie czekaj i już teraz umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem. Zadzwoń pod numer 533 361 908 i zarezerwuj najbliższy wolny termin lub wejdź  na stronę oswiecim.projektzdrowie.info, wypełnij i wyślij swoje zgłoszenie.

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE PROJEKT ZDROWIE

mgr inż. Aleksandra Stańczyk

32-600 Oświęcim
ul. Władysława Jagiełły 11/2 (naprzeciwko Salezjanów)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11.00-19.00
Wtorek 7.00-15.00
Środa 12.00-20.00
Czwartek 11.00-19.00
Piątek 7.00-15.00

Tel. 533 361 908

E-mail: oswiecim@projektzdrowie.info

 

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jak oceniasz ofertę kulturalną powiatu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .