Krzysztof Ciemiera w ścisłym finale konkursu – FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty,Styl życia  |   1 czerwca 2018 22:18

Powiat oświęcimski ma powody do dumy. Organizator konkursu barmańskiego World Class Poland 2018 ogłosił właśnie listę trzynastu finalistów. Wśród nich znalazł się Krzysztof Ciemiera.

O Krzysztofie pisaliśmy już kilkukrotnie. 17 czerwca będzie walczył w Warszawie o jedyną na całą Polskę przepustkę na globalne finały zawodów w Berlinie.

„Wszyscy finaliści przeszli wcześniej przez cykl szkoleń konkursowych, sito ogólnopolskich eliminacji, które wyłoniło 30-kę najlepszych, a następnie zmagania półfinałowe pod okiem międzynarodowego jury i krajowych zwycięzców konkursu z trzech poprzednich lat” – relacjonuje Katarzyna Kielar z Hello PR – „Zachwycili w konkurencjach „Why So Sour’ous” i „Berlin Biography”, a przed nimi wielki finał World Class Poland 2018”.

Zwycięstwo w krajowych kwalifikacjach to bilet do Berlina, gdzie na przełomie września/października 2018 r. polski Barman Roku zmierzy się z konkurentami z około 60 państw. Polska oddeleguje swojego zawodnika do konkursu po raz czwarty.

„World Class to światowy program, który odkrywa i promuje barmańskie talenty. W 9-letniej historii globalny tytuł zdobyło czterech Europejczyków. W Polsce konkurs wyłonił i wypromował już trzy gwiazdy sceny barmańskiej. Zostali nimi warszawscy barmani: Janusz Lemiesz (2017), Paweł Rodaszyński (2016) i Mateusz Szuchnik (2015)” – dodaje Katarzyna Kielar.

Krzysztof Ciemiera


32 lata, za barem od 8 lat. Szef baru w alter MOLO w Osieku

Spec od tworzenia i promocji konceptów barowych. Poszukiwał swojej drogi życiowej na studiach na kierunkach historia, turystyka i zarządzanie. Jednak po powrocie z pracy tymczasowej na greckiej wyspie Kos, to barmaństwo stało się jego pasją i sposobem na życie. Jest samoukiem, który szlify zawodowe zdobywa w codziennej pracy, a także uczestnicząc w konkursach, które trudno zliczyć i z których zawsze przywozi bagaż wiedzy i inspiracji. Nieustannie czyta. Do World Class Poland zakwalifikował się po raz trzeci, a w ubiegłym roku zajął 1. miejsce w półfinale konkursu i 6. lokatę w finale.

Życzymy powodzenia! W serwisie Fakty Oświęcim podamy informację o rezultacie barmańskich zmagań.

Zapraszamy do śledzenia profilu Krzysztofa na Facebooku – BarOn Krzysztof Ciemiera

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .