Kreatywnie doradzą kreatywnym

0 Jola Wodniak  |   Styl życia  |   5 lutego 2018

Dziewczyny z Fundacji “Miasto Pracownia” mają kolejny pomysł dla mieszkańców Oświęcimia. Tym kreatywnym Dorota Zwolak i Kasia Heród proponują kreatywne doradztwo.


Wymyśl, a pomogą

“Macie jakiś pomysł, ale nie do końca wiecie jak go zrealizować? Marzy Wam się jakieś przedsięwzięcie w Oświęcimiu? Przyjdźcie do nas pogadać” – tak Dorota i Kasia zachęcają do współpracy – “Wspólnymi siłami możemy więcej. Warsztat? Impreza plenerowa? Ciekawe spotkanie? To wszystko jest możliwe, jesteśmy gotowe, żeby Wam pomóc.

Na własnej skórze

Do Fundacji “Miasto Pracownia” można odwiedzić w drugą środę miesiąca pomiędzy 17.30 a 19.30 w Oświęcimiu, przy ulicy Dąbrowskiego 15/6.

“Weźcie sprawy w swoje ręce i wyjdźcie z inicjatywą. Przekonacie się na własnej skórze, jak fajnie jest być w działaniu i jak fajnie jest zrobić coś dla ludzi wokół i swojego miasta” – zachęcają Dorota i Kasia. 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa