Konrad Cupiał chce zostać najprzystojniejszym Polakiem

0 Redakcja FO  |   Fakty,Styl życia  |   9 stycznia 2019

Konrad Cupiał z Chełmka zawalczy dzisiaj w Warszawie o tytuł Mistera Polski. Galę finałową można oglądać w Internecie od godziny 20.

„Moja przygoda z Misterem Polski zaczęła się od startu w konkursie Mistera Beskidów, do udziału w którym skłonili mnie znajomi i rodzina. Zakwalifikowałem się do półfinału, a później do finału” – mówi Konrad Cupiał.

Stawia na rozwój

Finalista Mistera Polski interesuje się fotografią, głównie portretową, tenisem i podróżami. Obecnie jest na etapie szukania pracy. Chciałby rozwijać się w modelingu, jest to dla niego bardzo interesująca sprawa. Planuję dużo podróżować i odkrywać nowe miejsca. Stawia na rozwój osobisty.

Oprócz tytułu czeka na Konrada sława i rozpoznawalność – „A z tym można zrobić już wszystko” – dodaje chełmkowianin.

Wsparcie

„Największym wsparciem jest dla mnie rodzina i przyjaciele, którzy bezustannie wierzą i dopingują” – cieszy się Konrad.

Finał odbędzie się dzisiaj o godzinie 20 w Teatrze Capitol w Warszawie. Transmisję można obejrzeć na You Tube od godz. 20:

 

Zobacz również:

Ogromny sukces Luizy Szczerbowskiej – FILM, FOTO

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa