Kolejny sukces w Projekt Zdrowie. Pan Tomek zrzucił 42 kg

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   30 września 2020 06:00

Pan Tomek przez 11 miesięcy zrzucił 42 kg i stracił 32 cm w pasie. Sytuacja Pana Tomasza jest dość nietypowa, ponieważ na co dzień mieszka w Anglii. Jest zawodowym kierowcą i sam przygotowuje sobie posiłki. 

Poziom tkanki tłuszczowej zmniejszył się  o kilkanaście procent, poprawiło się nawodnienie organizmu, a poziom tkanki wisceralnej (wewnętrznego otłuszczenia narządów) spadł o 10 punktów. Przez cały okres kuracji Pan Tomasz był pod opieką dietetyka. Konsultacje, weryfikacja postępów i modyfikacje diety odbywały się co tydzień mailowo, dzięki czemu udało się osiągnąć tak fenomenalne efekty.

Co zmieniło się u Pana po zmianie nawyków żywieniowych i redukcji masy ciała?

Tak naprawdę zmieniło się sporo. Oprócz utraty 42 kg, znacznie poprawiła się moja pewność siebie oraz moje wyniki badań. Nie ukrywam, że o to również mi chodziło, nawiązując współpracę.

Jak udało się przetrwać Panu okres wakacji na diecie?

To naprawdę nie było takie trudne, jakby się komuś mogło wydawać. Poprzez naszą dłuższą współpracę nabyłem już pewne zasady, którymi należy się kierować i na co mam uważać. Pogoda wręcz zachęcała do ruchu na świeżym powietrzu, więc gdy pojawiały się dodatkowe kalorie, szybko były spalane. 

Czy powiedział już Pan ostanie słowo, jeśli chodzi o założony Cel?

Mój początkowy cel, który sobie założyłem mimo, że wydawał się bardzo odległy, został tak naprawdę już dawno zrealizowany. To naprawdę dało mi tzw. “kopa motywacyjnego”, że można i że jest to jak najbardziej w zasięgu.

W tym momencie poprzeczkę przesunąłem troszkę wyżej, tak że ostatniego słowa jeszcze nie powiedziałem.

Czy uważa Pan , że istnieje najlepszy okres w roku, jeśli chodzi o rozpoczęcie kuracji?

Każdy, ale to każdy czas jest odpowiedni  Najlepszy? Powiem krótko – TERAZ. Najważniejsze to podjąć decyzję i się jej po prostu trzymać. Efekty przyjdą same.

Czy jest Pan zadowolony z efektów, które udało się Panu osiągnąć ? 

Proszę zerknąć najpierw na moje stare, później na obecne zdjęcie. Czy trzeba pytać? :). Pewnie, że jestem bardzo zadowolony. I każdemu serdecznie polecam Gabinet Projekt Zdrowie. Ja ze swojej perspektywy mogę tylko powiedzieć, że wszystko jest możliwe, a przy pomocy specjalistów dużo prostsze. 

Czy oprócz zgubionych 42 kg, zmieniło się coś jeszcze? 

Pomijając o niebo lepsze samopoczucie, dużo większą energię oraz po prostu chęci do życia, bonusem – i to ogromnym, jaki się pojawił po drodze, było poprawienie moich wyników zdrowotnych. Co jest ważne, to nie tylko o jeden punkt, czy dwa, lecz całkowite unormowanie wszystkich badań.

 

 

Jeśli, tak samo jak Pan Tomek, chcesz cieszyć się lepszą kondycją, samopoczuciem i zdrowiem, nie czekaj i już dzisiaj umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem. Zadzwoń pod numer 533 361 908 i zarezerwuj najbliższy wolny termin lub wypełnij i wyślij zgłoszenie na stronie www.oswiecim.projektzdrowie.info

Tylko w październiku, skorzystaj z konsultacji z dietetykiem i odbierz książeczkę z dietetycznymi przepisami i butelkę wody GRATIS.

 

 

mgr inż. Aleksandra Stańczyk

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE Projekt Zdrowie

32-600 Oświęcim
ul. Władysława Jagiełły 11/2 (naprzeciwko Salezjanów)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11.00-19.00
Wtorek 7.00-15.00
Środa 12.00-20.00
Czwartek 11.00-19.00
Piątek 7.00-15.00

Tel. 533 361 908

E-mail: oswiecim@projektzdrowie.info

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa