Kolejny sukces w Projekt Zdrowie Oświęcim – Kasia schudła 25 kg

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   7 czerwca 2021 06:00

Pani Kasia osiągnęła wielki sukces, a sposób w jaki podeszła do tematu odchudzania, jest godny naśladowania. Bohaterka metamorfozy przeszła już niejedną dietę w swoim życiu, jednak tym razem postanowiła popracować nad swoimi nawykami żywieniowymi i nauczyć się, jak jeść wszystko, a przy tym chudnąć. Efekty tej pracy, widać gołym okiem.

Co skłoniło Panią do umówienia się do gabinetu Projekt Zdrowie w Oświęcimiu?

Od dzieciństwa borykam się z nadmierną masą ciała, a w okresie pandemii waga doszła do naprawdę niebezpiecznego poziomu. Na facebooku zobaczyłam, że w Oświęcimiu otworzył się nowy gabinet.

Oglądałam zamieszczone posty i spodobała mi się metoda cotygodniowych spotkań, pomyślałam, że to coś dla mnie. Jednak ostatecznym impulsem było zrobione przez koleżankę zdjęcie, na którym zobaczyłam, jak wyglądam z boku.

Czy wcześniej stosowała Pani jakieś diety? Jeśli tak, jakie przynosiły efekty?

Wypróbowałam wiele diet i część z nich nawet przynosiła skutki. Jedne były drastyczne, więc szybko się zniechęcałam, a waga wzrastała podwójnie. Inne polegały na eliminacji produktów, a przecież nie da się cały czas eliminować składników odżywczych. Po powrocie do „normalnego” trybu, waga rosła. To było bardzo zniechęcające.

Jak ocenia Pani system cotygodniowych spotkań z dietetykiem oraz zaproponowaną dietę?

Jak wcześniej napisałam, poczułam, że system cotygodniowych spotkań to coś dla mnie. Jestem mało zdyscyplinowana i niekonsekwentna. Ale jestem ambitna i było by mi wstyd, gdyby podczas kolejnej wizyty nie było postępu. Owszem, zdarzały się tygodnie, na przykład świąteczne czy innych okazji, po których waga stała, bądź poszła w górę, ale w następnych tygodniach starałam się pilnować, by były kolejne efekty.

Co do diety, powtarzam, że nie stosuję żadnej diety, tylko uczę się rozsądnie jeść na przyszłość i normalnie funkcjonować. Podobało mi się stwierdzenie Pani dietetyk, że nic nie jest zakazane, tylko pewne rzeczy trzeba jeść rzadziej i w mniejszych ilościach, a inne można na co dzień. To, co u mnie mocno szwankowało przed zgłoszeniem się do dietetyka, to regularność posiłków.

Potrafiłam nie jeść przez pół dnia, a potem wieczorem „nadrabiać”. Miałam też duży problem z piciem wody. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że opanowałam obie te rzeczy.

Jak czuje się Pani po zredukowaniu masy ciała o 25 kilogramów?

Czuję się wspaniale. Mam dużo energii. Wiele czynności przychodzi mi o wiele lżej. Zrobiłam sobie badania, które wyszły bardzo dobre. Wreszcie mogę kupić sobie ubrania, które mi się naprawdę podobają, a nie tylko te, które na mnie pasują. Jestem wdzięczna Pani Oli, że przeprowadziła mnie przez ten proces bezboleśnie, a efekty są bardzo satysfakcjonujące.

Projekt Zdrowie w Oświęcimiu w czerwcu obchodzi rok działalności. Ilość kilogramów, którą w tym czasie mieszkańcy Oświęcimia i okolic „zostawili” w gabinecie, znacząco przekroczyła tonę.

„Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę być częścią sukcesu moich klientów. Jestem im bardzo wdzięczna za zaufanie i każde miłe słowo, które od nich słyszę. To wspaniałe, móc obserwować, jak zmieniają się wizualnie, ale także mentalnie moi podopieczni. Wierzę, że jeszcze niejeden sukces przed nami” – mówi Aleksandra Stańczyk, dietetyk w Projekt Zdrowie Oświęcim.  

Jeśli chcesz przekonać się, że w diecie nie chodzi o wieczne wyrzeczenia, głód, czy jedzenie samych warzyw, już teraz umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem. Zadzwoń 533 361 908 i zarezerwuj najbliższy wolny termin. Możesz także wejść na stronę https://oswiecim.projektzdrowie.info/, wypełnić i wysłać swoje zgłoszenie.

 

mgr inż. Aleksandra Stańczyk

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE Projekt Zdrowie

32-600 Oświęcim
ul. Władysława Jagiełły 11/2 (naprzeciwko Salezjanów)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11.00-19.00
Wtorek 7.00-15.00
Środa 12.00-20.00
Czwartek 11.00-19.00
Piątek 7.00-15.00

Tel. 533 361 908

E-mail: oswiecim@projektzdrowie.info

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .