Kilkuset motocyklistów przejedzie ulicami Oświęcimia

2 Redakcja FO  |   Styl życia  |   18 maja 2019 08:00

Kilkuset motocyklistów przejedzie dzisiaj ulicami powiatu oświęcimskiego. Do Oświęcimia wjadą około godz. 12.25. Znamy dokładną trasę przejazdu.

Od wczoraj w Libiążu trwa Moto Majówka z Faktami Oświęcim. Zorganizowali ją Gentelmen’s Club Oświęcim i Moto Pistons. Dzisiaj o godzinie 12 z Ośrodka Rekreacyjnego Megalopark Szyjki wyjedzie kilkaset maszyn, by przejechać ulicami powiatu.

Do Oświęcimia parada wjedzie około godz. 12.25
Parada pojedzie ulicą Dąbrowskiego od obwodnicy, skręcając w lewo w ulicę Nojego, na rondzie w prawo w Zaborską, dalej prosto do ronda przy Biedronce, później w lewo w Królowej Jadwigi, na rondzie w prawo na most, na rondzie w prawo w Legionów, na rondzie w lewo w Konarskiego, na rondzie w prawo w Nideckiego, na rondzie w prawo w stronę Megalo.

Więcej o wydarzeniu:

Komentarze
  • 18 maja 2019 19:07

    hotin

    A czy ,,zieloni” zbadają normy hałasu mierzone w decybelach podczas tego czegoś,słyszane przez okolicznych mieszkańców?PS.A może Policja zajmie się tym głośnym problemem?

  • 26 maja 2019 22:27

    Kos77

    Przez takich jak Pan nic nie może być organizowane. Przecież takie imprezy nie są codziennie. Co Pan promuje może mszę na rynku

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa