Kiermasz ubranek dla dzieci

Redakcja eFO  |   Styl życia  |   17 października 2019 10:41

W sobotę 19 października w Ośrodku Kultury w Brzeszczach odbędzie się kiermasz ubranek dziecięcych. Warto  wziąć udział w tym wydarzeniu.

Nie jest tajemnicą, że w ciągu jednego sezonu zakochana po uszy mama, jest w stanie wydać naprawdę sporą gotówkę, aby ubrać swoje dziecko. A dzieci, szczególnie te najmniejsze potrafią wyrosnąć z własnej garderoby, zanim ta samoczynnie dokona żywota.

Ciężko się rozstać

Ile w waszych szafach zalega rzeczy typu „a w tym, to nawet trzy razy nie był/była”? Każda mama zna tego typu historie, i chociaż z niektórymi miniaturowymi sweterkami czy bucikami ciężko nam się rozstać, to warto pamiętać, że z tych chomikowanych po szafach ubraniach w 90 procent przypadków nigdy nie skorzystamy.

„Ta zasada dotyczy zarówno dorosłej garderoby, jak i tej dziecięcej. Dlatego zamiast zabierać sobie przestrzeń w domu lub mieszkaniu, skorzystajcie kochane mamy z możliwości wystawienia swoich nadprogramowych rzeczy podczas kiermaszu” – zachęcają organizatorzy.

Kiermasz ma zachęcić rodziców, by nie wyrzucali ubranek po swoich dzieciach. Można je sprzedać, wymienić lub poddać recyklingowi. Start o godz. 10 w holu ośrodka.

Rezerwacja stoiska jest możliwa pod numerem telefonu 32 211 14 90 wew. 29, a także e-mailem sekretariat@ok.brzeszcze.pl

Udział w kiermaszu jest bezpłatny

 

Zobacz również:

Podejmij recyklingowe wyzwanie

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa