KGW w Bobrku ma 60 lat – FOTO

Marcin Cichowski  |   Styl życia  |   27 września 2018 07:00

Koło Gospodyń Wiejskich w Bobrku świętują w tym roku swoje 60-lecie istnienia. Dzisiaj nie sposób sobie wyobrazić uroczystości w Bobrku bez ich wsparcia.

Historia Koła Gospodyń Wieljskich w Bobrku jest bardzo barwna. Pierwsze spotkania odbywały się w domach jego członkiń, aż do 1975 roku, kiedy to rozpoczęto budowę Domu Ludowego, w którym panie spotykają się po dziś dzień.

Ideą, jaka w głównej mierze przyświeca Kołu, jest niezmiennie od 60 lat: wzajemne wspieranie się, pomoc w trudnych chwilach, niesienie wartości moralnych, religijnych i kulturowych oraz podtrzymywanie przyjacielskich więzi.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa