Kasi Heród 440 kilometrów po zmianę – FILM

Jola Wodniak  |   Fakty,Styl życia,Turystyka  |   3 lipca 2020 07:00

Podróżnicy po godzinach, czyli Magdalena i Kamil Szyjkowie często na łamach portalu Fakty Oświęcim opowiadali o swoich podróżach. Teraz zapraszają na spotkanie z Kasią Herod.

Może się okazać, że w tym roku Bałtyk będzie cieszyć się niespotkanym dotąd zainteresowaniem. Nie jest to spowodowane tylko sytuacją ostatnich miesięcy, ale także zmieniającym się klimatem. Wielu z nas bardzo lubi klimat polskiego wybrzeża. Są jednak tacy, którzy nie tylko zakochali się w tym skrawku ziemi, ale także robią wszystko, aby zmienić jego oblicze i uczynić go miejscem przyjaznym chociażby osobom niepełnosprawnym” – tak rozpoczyna swoje spotkanie z Kasią Heród Kamil Szyjka, prowadzący wraz ze swoją żoną Magdaleną bloga Podróżnicy po godzinach.

Kasia Heród

Angażuje się w wiele różnych akcji charytatywnych i sama działa dla innych, prowadzi wraz z Dorotą Zwolak fundacja Miasto Pracownia. Wzięła dwukrotnie udział w projekcie 440 km po zmianę.

O co w nim chodziło, jak przygotować się do takiej wyprawy i jak realnie można pomagać potrzebującym?

Przekonajcie się słuchając rozmowy Kamila:

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa