Karta Seniora dostępna w Chełmku

Jola Wodniak  |   Styl życia  |   23 stycznia 2020 09:43

W gminie Chełmek ruszył program Chełmecka Karta Seniora. Dla najstarszych mieszkańców gminy przewidziane są duże zniżki – również na pływalnię w Oświęcimiu.

Adresatami programu są seniorzy, za których uznaje się osoby stale zamieszkałe na terenie gminy Chełmek w wieku 65 lat i powyżej.

Proponowane zniżki na chełmecką kartę seniora:

– zniżka na bilety za seans filmowy w kinie Iluzja w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku – cena 6 zł zniżka
– w obiektach Centrum Sportowego przy ul. Krakowskiej 22 od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15 – cena 1 zł / godzina
– cena biletu na krytą pływalnię w Oświęcimiu – 4 zł / godzina

Wnioski przyjmuje chełmecki magistrat

Do wniosku należy dołączyć aktualną fotografię (jak do dowodu osobistego). Wnioski należy składać osobiście w biurze nr 12 urzędu w Chełmku – okazując dowód osobisty.

 

Zobacz również:

Chełmek dołączył do Aglomeracji Oświęcimskiej – FOTO

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa