Kaligrafia, czyli warsztaty w Miasto Pracowni

0 Redakcja FO  |   Styl życia  |   6 grudnia 2018

Fundacja Miasto Pracownia zaprasza na kolejny warsztat w lekko świątecznym klimacie – Kaligrafia. Tego jeszcze w pracowni nie było.

 

“Jeśli więc marzysz o tym żeby spróbować i na przykład pięknie podpisać prezenty pod choinkę to szybko uzupełnij formularz. Zachęcamy tym mocniej, że warsztat prowadzi fantastyczna Dorota Stanek” – zapraszają na warsztaty Katarzyna Heród i Dorota Zwolak z Fundacji Miasto Pracownia.

Warsztaty odbędą się w czwartek 13 grudnia o godzinie 18. Zapisu na warsztaty można dokonać poprzez formularz kontaktowy

“Ps Jesteśmy szalone i – będzie jeszcze jeden warsztat świąteczny – rodzinny na dodatek. Bądźcie czujni” – dodają Kasia i Dorota.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa