Jaka biżuteria dla świadkowej?

Materiał partnerski  |   Styl życia  |   28 marca 2024 12:46

Świadkowa powinna na ślubie prezentować się z klasą u boku panny młodej. Gustowne kolczyki, elegancki wisiorek i subtelna bransoletka w dyskretny sposób dopełnią jej stylizację. Do wyboru świadkowe mają klasyczne kruszce, czyli biżuterię srebrną i złotą, a także elementy zdobione cyrkonami, kryształkami i diamentami. Zasada jest jedna – mniej znaczy więcej. Podpowiadamy, jaką biżuterię powinny wybrać świadkowe i druhny na ślub.

Podkreślenie urody z poszanowaniem panny młodej – minimalistyczna biżuteria dla świadkowej

Świadkową obowiązuje jedna ważna zasada – nie może przyćmić swoją stylizacją wyglądu panny młodej. Dlatego istotne jest, aby biżuteria pasowała do urody druhny, ale też do ogólnego konceptu ślubu. Dla uroczystości w eleganckim stylu zawsze dobrym pomysłem jest wybór biżuterii minimalistycznej. W Bonore znajdziesz stylową biżuterię z klasycznych kruszców, które charakteryzuje prosta elegancja. Mogą to być delikatne bransoletki, cienkie łańcuszki ze złota, subtelne zawieszki i kolczyki w klasycznych kształtach. Do okazji pasują szczególnie kryształowe cyrkonie, perły i diamenty.

Biżuteria z kamieniami i diamentami – dla panny młodej i świadkowej

Diamenty kochają szczególne okazje. Możesz postawić na jeden akcent i wybrać jako świadkowa na przykład kolczyki z małymi, lecz obłędnie pięknymi diamentami, które są absolutną klasyką. Możesz też wybrać modną biżuterię z kolorowymi kamieniami we współczesnych wzorach, które dopasują się do sukienek w stylu boho czy glamour. Dobrym pomysłem jest też zapytanie, jaką biżuterię będzie nosić panna młoda i dobranie jednego elementu pasującego do zestawu. Na przykład perły, topazy lub szafiry mogą stać się motywem przewodnim uroczystości – wspólnym mianownikiem Twoim i panny młodej.

Symboliczna biżuteria dla świadkowej

Raczej unika się zakładania na ślub krzykliwej biżuterii, ale jako świadkowa możesz wybrać subtelną ozdobę o symbolicznym znaczeniu. Motywy takie jak serduszko, gołąbek czy symbol nieskończoności doskonale wpiszą się w charakter i romantyczny klimat okazji. I znów warto zapytać,  czy zaplanowano jakiś motyw przewodni ślubu lub wesela? Dobranie pasującej biżuterii przez świadkową będzie w dobrym tonie.

Dopasuj kolorystykę biżuterii do swojej urody

Wolisz się w srebrze czy w złocie? A może chcesz wybrać biżuterię w odcieniu różowego złota? Naszyjniki, kolczyki i bransoletki dla świadkowej powinny pasować do jej typu urody i kolorystyki kreacji. Pamiętaj jednak, że niebieska sukienka może mieć ciepłe tony, a czerwona chłodny odcień, dlatego rekomenduje się dobierać biżuterię do odcienia skóry. Kolor żyłek na nadgarstkach wpada w błękit? Prawdopodobnie będzie Ci lepiej w srebrnych kolczykach i bransoletkach. Odcień żyłek na skórze jest raczej zielonkawy? Postaw na złotą biżuterię. Dość uniwersalne jest też różowe złoto, które pasuje ciepłym i zimnym typom urody.

Biżuteria dla świadkowej – o czym jeszcze warto pamiętać?

Biżuteria dla świadkowej powinna mieć delikatną i elegancką estetykę. Warto wybrać modele kolczyków, bransoletek i łańcuszków, które dopełniają kreację, ale jej nie przytłaczają. Podczas wyboru odpowiedniej biżuterii dla świadkowej nie można zapomnieć też o eleganckim zegarku – druhna często trzyma pieczę nad różnymi obowiązkami na ślubie, dlatego ważne jest, aby kontrolowała czas w dyskretny sposób. Podkreśl swoją wyjątkową rolę i wybierz stylową biżuterię dla świadkowej.

.
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . .