Internauci wybierają Miss Polski WP. Głosujmy na Luizę – FILM

0 Marcin Cichowski  |   Fakty,Styl życia  |   8 listopada 2018

9 grudnia odbędzie się finał Miss Polski. Jest wśród nich Luiza Szczerbowska z Grojca, oprócz głównej nagrody może zostać Miss Polski WP.

Podczas gali zostanie również rozstrzygnięty plebiscyt na Miss Polski Wirtualnej Polski 2018. Gala finałowa odbędzie się w Krynicy Zdroju, a transmisje oglądać będzie można w Telewizji Polsat, gdzie rozpocznie się o godzinie 20.

Wybory Miss Polski mają ugruntowaną pozycję w świecie mody, biznesu i mediów. W tym roku 28 piękności będzie walczyć o koronę Miss Polski w Krynicy Zdroju. Zwyciężczyni uzyska prawo do reprezentowania naszego kraju na konkursie Miss International: jednym z najsłynniejszych i najważniejszych międzynarodowych konkursów piękności.

Fundatorem nagrody dla Miss Polski Wirtualnej Polski 2018 jest portal wakacje.pl, laureatka otrzyma voucher o wartości 5000 złotych. Wyboru najpiękniejszej dokonać można na stronie plebiscytu klikając w zdjęcie faworytki. Zwyciężczynię, która otrzyma oficjalny tytuł Miss Polski Wirtualnej Polski 2018, można typować do 9 grudnia. Jedna osoba może oddać jeden głos dziennie, na jedną kandydatkę.

Luiza Szczerbowska

Ma 23 lata, mieszka w Grojcu, jest absolwentką AWF w Krakowie na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz managerem apartamentów dla turystów w Oświęcimiu. Jej największym hobby jest taniec. Na pierwsze zajęcia taneczne poszła, gdy miała pięć lat. Zaczynała w formacji tańca towarzyskiego w Oświęcimiu.

Wyróżnienia

Grojczanka ma już na swoim koncie sporo wyróżnień. Została Miss Dance, Miss Publiczności oraz I Vice Miss Beskidów. Teraz zawalczy o tytuł najpiękniejszej Polki.

Finał wyborów Miss Polski odbędzie w Krynicy Zdrój w grudniu. W telewizji Polsat będzie można śledzić transmisję na żywo – w niedzielę 9 grudnia o godzinie 20.

Włącza się również w akcje charytatywne, poniżej film z zapowiedzią na mecz Piąty dla Pięciu, który odbędzie się w hali lodowej w Oświęcimiu:

Jak głosować na Luizę w Internecie?

Głosowanie polega na kliknięciu przy Luizie (ma numer 23) znajdujący się na stronie miss.kobieta.wp.pl, wystarczy użyć przycisku „Głosuj”. Każdemu użytkownikowi Internetu przysługuje jeden głos dziennie.

Głosuj na Luizę

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa