Idealna ozdoba? Ponadczasowa biżuteria modułowa i celebrytki

0 Materiał partnerski  |   Styl życia  |   9 listopada 2017

Każda kobieta pragnie posiadać biżuterię, która zawsze będzie modna i nigdy się nie znudzi. Z pewnością rodzajem takiej biżuterii są klasyczne, złote lub srebrne ozdoby.

Znajdują się w szkatułce każdej kobiety. Wyróżnić należy również kosztowności, które stanowią rodową pamiątkę. Najczęściej jest bardzo wartościowa, wykonana ze złota. Obecnie najbardziej popularne są dwa trendy – biżuteria modułowa oraz celebrytki.

Biżuteria, która pasuje do każdej stylizacji

Biżuteria modułowa to rodzaj ozdób, który można założyć w zasadzie do każdego stroju. Nie ważne, czy jest to sukienka wieczorowa, czy strój casualowy. Najważniejszą cechą tego typu ozdób jest możliwość szybkiej i prostej modyfikacji posiadanej bransoletki czy łańcuszka. Wystarczy w inny sposób poukładać beads, czyli koraliki, które są nawleczone na łańcuszek.

Z pewnością jest to rodzaj biżuterii uniwersalnej. Można ją założyć do pracy, a później delikatnie modyfikując zestaw, a nawet pozostawiając bez zmian, na przyjęcie u przyjaciół czy randkę. Jest to jedna z najważniejszych cech biżuterii modułowej – z pewnością to właśnie z możliwości dopasowania bransoletki czy łańcuszka wynika tak duża popularność tego typu produktów.

Ozdobami równie niezwykłymi jak biżuteria modułowa są celebrytki. To rodzaj błyskotek, który szczególnie upodobały sobie gwiazdy. Z pewnością u podstaw popularności leży ponadczasowy, nietuzinkowy wygląd oraz subtelny, delikatny charakter. Oba rodzaje biżuterii idealnie pasują na każdą okazję oraz stanowią fantastyczne dopełnienie nawet najbardziej szalonej stylizacji. Obecnie każda kobieta powinna posiadać taką biżuterię. To nie tylko prawdziwy hit sezonu, ale trend, który utrzymuje się od dłuższego czasu, a jego popularność nie maleje.

Pomysł na prezent – biżuteria modułowa

Znalezienie odpowiedniego prezentu to często bardzo duże wyzwanie. W końcu trudno jest podjąć decyzję, gdy istnieje tak wiele możliwości. Jednym  najpiękniejszych i najbardziej wyjątkowych prezentów, jaki można podarować kobiecie jest biżuteria. Z pewnością szczególną uwagę należy zwrócić na najpopularniejsze w ostatnim czasie ozdoby – biżuterię modułową oraz celebrytki. Każda kobieta ucieszy się z takiego prezentu. Kupując biżuterię warto jest rozważyć możliwość wykonania grawerunku. Nie da się zaprzeczyć, że taki prezent będzie niezwykle osobisty – od serca.

Najczęściej wybieranymi grawerami są imiona, inicjały, ważne daty, cytaty, łacińskie paremie. W niektórych sklepach jubilerskich grawer wykonywany jest gratis. W innych trzeba dodatkowo zapłacić za usługę – niemniej jednak koszt jest stosunkowo niski. W końcu taka biżuteria będzie stanowić najpiękniejszy prezent, jaki można wręczyć drugiej osobie.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa