Gdzie sylwestra spędzili czytelnicy eFO?

0 Redakcja FO  |   Styl życia  |   1 stycznia 2019 16:54

Większość naszych czytelników, uczestniczących w ankiecie przyznało, że przywitało Nowy Rok na imprezach domowych i tych, zorganizowanych w lokalu. 

Najmniej z osób badanych spędziło tę noc na wyjeździe. Badanie przeprowadził serwis Fakty Oświęcim w grudniu 2018 roku na grupie 2 417 osób. 876 osób deklarowało zabawę w domach i mieszkaniach swoich lub swoich bliskich. To 36 procent uczestników.

W lokalu bawiło się 30 procent ankietowanych, czyli 735 osób. 13 procent respondentów przyznało, że o północy wyszło z domu, by Nowy Rok przywitać ze znajomymi, było to 309 osób. 190 respondentów, czyli osiem procent uznało, że nigdzie nie będzie obchodzić sylwestra, natomiast 190 ankietowanych w trakcie badania nie zdecydowało, co zrobi w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia.

Tylko cztery procent naszych czytelników, którzy wzięli udział w sondzie Faktów Oświęcim, czyli 106 osób spędziło ostatnią noc w domu.

Dziękujemy za Wasze głosy i zapraszamy do kolejnego badania eFO:

 

Masz postanowienie noworoczne?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

 

Zobacz również:

Powitaliśmy 2019 rok – FOTO

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa