Gabinet Zdrowia i Urody – od teraz w Oświęcimiu

0 Materiał sponsorowany  |   Styl życia  |   15 grudnia 2019 06:53

Gabinet Zdrowia i Urody w Oświęcimiu zaprasza na Mikołajkową promocję – w piatek i sobotę wszystkie usługi są 25 procent taniej.

To prawdziwa innowacja w leczeniu dolegliwości, regeneracji organizmu, dbaniu o kondycję i wygląd oraz o dobre samopoczucie. To wszystko oferuje Gabinet Zdrowia i Urody, który właśnie powstał w Oświęcimiu.

Gabinet proponuje terapie, kryjące się pod tajemniczo brzmiącymi nazwami – japońska sauna ganbanyoku, tlenoterapia hiperbaryczna, komora floatingowa. Wszystkiego można spróbować pod numerem 18 przy ulicy Jagiełły.

Tlenoterapia hiperbaryczna

Ta metoda leczenia wielu schorzeń i chorób, jeszcze do niedawna była dostępna jedynie w szpitalach i specjalistycznych ośrodkach medycznych. Aktualnie może z niej skorzystać każdy. Innowacyjna terapia, polegająca na oddychaniu powietrzem, wzbogaconym o większa ilość tlenu, pozwala zachować piękny wygląd, przyspiesza regenerację organizmu i leczy wiele chorób oraz schorzeń.

 

Tlen w trakcie zabiegu rozpuszcza się we krwi i jest transportowany do wszystkich komórek, tkanek i narządów. W wyniku jego działania uruchamiają się naturalne procesy regeneracji organizmu, a uszkodzone, lub zmienione chorobowo miejsca ulegają naturalnym procesom leczenia.

Zabieg w komorze hiperbarycznej trwa 60 minut. Podczas jego trwania nie występują żadne skutki uboczne, jak w przypadku innych komór tego typu. Terapia hiperbaryczna wspomaga leczenie wielu chorób, oraz pomaga w zwalczaniu między innymi anemii, astmy, migreny, stopy cukrzycowej.

Z tlenoterapii hiperbarycznej można korzystać w każdym wieku, a do komory w naszym gabinecie mogą wejść nawet dwie osoby, na przykład rodzic z dzieckiem.

Więcej na temat komory na stronie o2gabinet.pl

Sauna ganbanyoku

Japońska sauna ganbanyoku jest znanym od tysiąca lat w kulturze Japonii rodzajem sauny skalnej. Wykorzystuje fenomen działania minerałów wulkanicznych w leczeniu wielu dolegliwości zdrowotnych, a także detoksykacji organizmu. Poprawia wygląd i powoduje głęboki relaks.

Temperatura kamieni wulkanicznych jest nieco wyższa niż temperatura naszego ciała, ma około 40 stopni. Dzięki temu kontakt z nimi jest przyjemny i odprężający, a organizm poci się na zupełnie innym poziomie niż zwykle. Pot, który wychodzi z nas w klasycznej saunie lub podczas wysiłku fizycznego, to jest pot zewnętrzny, wraz z którym tracimy sporo minerałów. A w Ganbanyoku wychodzi z nas pot głębszy – perłowy, który jest bezwonny i bardzo odżywczy dla skóry. Tego potu dobrze jest nie spłukiwać, a najlepiej się nim nasmarować, bo odżywia skórę.

W tych warunkach organizm wydziela substancję, która działa na nas odmładzająco. Zdarza się, że tego potu jest bardzo dużo, ale bywa też zupełnie odwrotnie. Każdy reaguje inaczej. Osoby, które mają wiele blokad emocjonalnych, nie pocą się. One muszą na Ganbanyoku przyjść kilka razy. I jest to dla nich nauka odpuszczania sobie.

Na wielu poziomach, przede wszystkim rozgrzewa, gdy jest chłodno, i relaksuje. Promieniowanie tych kamieni jest dla  bardzo korzystne i prozdrowotne. W trakcie takiego seansu zmniejsza się cellulit i chudniemy – możemy stracić pomiędzy 800 a 1500 kalorii. Ganbanyoku jako regeneracyjny zabieg dla kobiet po porodzie – w tym czasie jest to szczególnie ważne, żeby zapewnić organizmowi stopniową regenerację.

Wszystkie zranienia i blizny, też na emocjonalnym poziomie, potrzebują się wygoić, a sauna japońska w naturalny sposób to wspomaga. Przyspiesza ten proces, ale nie robi tego kosztem forsowania organizmu. To się odbywa łagodnie i jednocześnie na wielu płaszczyznach – fizycznej, emocjonalnej i duchowej. Bo w końcu jesteśmy istotami, które składają się z ciała, umysłu i duszy. Więcej na temat sauny na stronie o2gabinet.pl

Komora floatingowa

 

Floating to wyjątkowy sposób na relaks i skuteczna walkę z różnymi schorzeniami. Podczas seansu terapeutycznego zanurzamy się w specjalnej komorze z roztworem leczniczej soli epsom i odcinamy od większości doznań wzrokowych oraz słuchowych. Terapii towarzyszy kosmiczne wrażenie lewitacji oraz głęboki, leczniczy relaks.

Ta metoda lecznicza ma wielu zwolenników, którzy uważają, że daje nieziemski efekt, a zabieg relaksacyjny pozwala wydobyć niesamowite ilości hormonu szczęścia. To powoduje, że każda chwila spędzona w kapsule ze specjalnie przygotowaną solanką, staje się niezapomniana.

Głębokość komory to zaledwie 30 cm, więc nie musisz się obawiać brakiem umiejętności pływackich. Unosząc się na plecach, głowę opierasz o wygodny zagłówek, dzięki czemu woda nie dostaje się do ust, nosa i uszu.

Samo unoszenie na powierzchni nie angażuje żadnych mięśni. Dzięki temu wszystkiemu umysł generuje wrażenie unoszenia się w pustce. Zabieg trwa od 60 do 120 minut. Możesz poddać się mu samodzielnie, lub wraz z dzieckiem.

To najlepszy sposób na stres. Kabina do floatingu stanowi doskonałe narzędzie dla wszelkiego rodzaju treningu umysłu. Więcej na temat komory na stronie o2gabinet.pl


Kontakt do gabinetu:

Gabinet Zdrowia i Urody
Oświęcim, ul. Jagiełły 18

o2gabinet.pl
Facebook.com/GabinetZdrowiaiUrodyO2
tkgabineto2@gmail.com
531 814 487

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 12-20
Wtorek 9-17
Środa 12-20
Czwartek 9-17
Piątek 12-20
Sobota 9-18

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa