Formacja Elita wróciła z Chin z 10. lokatą – FILM

0 Redakcja FO  |   Styl życia  |   5 grudnia 2018

Formacja Elita, działająca przy Oświęcimskim Centrum Kultury spełniła swoje marzenie o pojechała do Chin na mistrzostwa świata WDSF. Wrócili z 10. lokatą.

“Szczęśliwi, zmęczeni i z niekrytym wzruszeniem wróciliśmy z Mistrzostw Świata WDSF. Zdobyliśmy dziesiąte miejsce oraz pokonaliśmy aktualnych mistrzów Polski” – cieszą się tancerze.

Przypomnijmy, że formacja w listopadzie zorganizowała koncert, podczas którego zbierali pieniądze na wyjazd. Udało się i oświęcimscy tancerze pojechali na mistrzostwa do Shenzhen w Chinach.

 

 

“To był wspaniały czas, który pokazał nam, że ciężką pracą, poświęceniem i wytrwałością możemy zajść naprawdę wysoko.Pojechaliśmy tam by godnie reprezentować nasz kraj, pokazać wszystkim, że możemy z wysoko podniesioną głową walczyć z najlepszymi formacjami na świecie” – dodają tancerze – “Teraz pełni nowej energii i motywacji wrócimy na sale treningową by wciąż podnosić poprzeczkę i spełniać marzenia, które jeszcze kilka lat temu wydawały się nieosiągalne”.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa