Flagi i maszty flagowe – zadbaj o rozpoznawalność swojej firmy

Materiał sponsorowany  |   Styl życia  |   15 października 2020 16:45

Dobrze widoczna w przestrzeni publicznej firma przekłada się na jej lepszą rozpoznawalność, pozytywny wizerunek oraz na większe zainteresowanie klientów. Taki efekt można uzyskać, wybierając flagi i maszty flagowe. To niezawodny sposób na przyciągnięcie uwagi.

Reklama zewnętrzna – flagi reklamowe

W branży reklamowej stosuje się różne metody reklamy zewnętrznej – outdoorowej. Wśród nich znajdują się także flagi reklamowe oraz dopasowane do nich maszty flagowe. Są one umieszczane przede wszystkim przed siedzibami firm, instytucji, ale również mogą być używane podczas eventów – festiwali, konferencji, wydarzeń sportowych i innych.

Na flagach reklamowych najczęściej umieszczane jest logo firmy, ale może być ona również spersonalizowana na inne sposoby, na przykład przez nadruk z informacją o wydarzeniu, produktach firmy. Flagi umieszczane w grupach mogą tworzyć także spójne kompozycje uzupełniające wzajemnie swój przekaz. Flagi reklamowe łączą w sobie wiele zalet – natychmiast przyciągają uwagę, wyglądają bardzo elegancko i gustownie, a także są wysoce skuteczne jako metoda reklamy. Ich zamówienie nie jest również związane z wysokimi kosztami, a flagi mogą posłużyć na wiele lat.

Maszty flagowe – przegląd rozwiązań

Flagi wieszane są na dopasowanych do nich masztach. Producenci oferują różne maszty flagowe do wyboru, które dobiera się w zależności od ich miejsca montażu, przeznaczenia. W sprzedaży dostępne są maszty o różnych wysokościach – od 6 metrów do nawet 12 metrów wysokości. Wysokość masztu dobiera się przede wszystkim do wielkości flagi.

Maszty flagowe przeznaczone są do montażu stałego – montowane są wtedy w gruncie z wykorzystaniem specjalnych kotew, które zapewniają ich stabilność. Także stosuje się mobilne, przenośne maszty flagowe. Są one stosowane podczas eventów, gdy stały montaż masztu nie jest potrzebny.

Rodzaje masztów flagowych:

– maszty aluminiowe – najpopularniejsze maszty o wysokiej odporności na wiatr

– maszty z włókna szklanego – lekkie i ekonomiczne maszty flagowe

Do masztów flagowych oferowane są również dodatkowe elementy, na przykład są to dekoracyjne zwieńczenia, maskownice na podstawę, zamki kluczykowe zapobiegające ściągnięciu flagi przez nieupoważnione osoby, oświetlenie LED podświetlające flagi po zmroku.

Zamówienie na flagi reklamowe oraz na maszty flagowe można złożyć obecnie w wielu firmach, między innymi w agencjach reklamowych oraz w firmach specjalizujących się wyłącznie w produkcji personalizowanych flag firmowych i eventowych wraz z usługa montażu masztów.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa