Filip ma 18 lat i mniej o 30 kg – FOTO

0 Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   7 października 2019 06:00

Pan Filip z pomocą Centrum Dietetycznego Naturhouse w Oświęcimiu schudł 30 kg w 12 miesięcy. Przeczytajcie, od czego to wszystko się zaczęło.

Filip Tolarczyk, jak przystało na odpowiedzialnego młodego mężczyznę, nikogo nie zamierza obarczać winą za nadwagę, ani tym bardziej tłumaczyć jej uwarunkowaniami genetycznymi. Przyznaje, że faktycznie wszyscy jego bliscy mają predyspozycję do otyłości, ale gdyby nie niewłaściwy tryb życia, z pewnością nie osiągnąłby tak szybko ponad 130 kg na wadze.

„Sporo czasu spędzałem przed komputerem, prawie w ogóle się nie ruszałem, nie jadłem śniadań, za to na porządku dziennym były fastfoody i kolorowe napoje” – wylicza jednym tchem.

W pewnym momencie poczuł, że nie da rady tak funkcjonować

Najpierw postanowił sam sobie z tym poradzić. I zaczął stosować znalezioną w internecie dietę. Niestety bezskutecznie. Nie poddał się jednak i wtedy trafił na reklamę  Naturhouse. Poprosił mamę, by sprawdziła to centrum dietetyczne i umówiła go na wizytę. Od początku kuracja bardzo mu przypasowała.

Upodobania kulinarne

„Pani dietetyk idealnie trafiała w moje upodobania kulinarne, a nawet jeśli nie, bo dwa przepisy mi nie podeszły, nie było problemu żeby je zmienic. Podoba mi się to, że ta dieta jest naprawdę dostosowana do mnie” – podkreśla nasz bohater.

W trakcie kuracji Filip przekonał się, że zawsze może liczyć na wsparcie bliskich osób. Po każdej wizycie dzwoniła babcia, by zapytać o rezultaty i podtrzymac go na duchu w gorszych chwilach, jak wtedy, kiedy na moment waga się zatrzymała i Filip rozważał nawet przerwanie diety. Natomiast w przygotowaniu posiłków od początku pomagała mu mama, która osobno gotowała potrawy dla syna, a osobno dla męża.

Nowe dania

„Dla mnie bigoś z kurczakiem, a dla taty z boczkiem i kiełbasą” – Filip dopowiada, że spośród wszystkich nowych dań, które odkrył w trakcie diety, dwa szczególnie przypadły mu do gustu: kurczak curry i zupa meksykańska, przekonał się również do jedzenia zieleniny.

Filip zaczął od spacerów, a teraz lubi sobie pograć w piłkę ze znajomymi, albo pójść na basen.

 

Metamorfoza

„Zauważyłem, że już nie tak łatwo się męczę, a kiedyś nawet chodzenie sprawiało mi trudność. I choć nasz bohater jeszcze nie osiągnął wymarzonej wagi (brakuje mu już tylko 10 kg do celu), to wiele zmieniło się w jego życiu – “Obcy ludzie o wiele milej mnie traktują. Łatwiej też przychodzi mi nawiązywanie kontaktów i w ogóle rozmowy z innymmi.

Ta metamorfoza jest świetnym przykładem, że osoby w każdym wieku mogą zmienić swoje nawyki żywieniowe, i zmienić swoje życie całkowicie, jeśli tylko chcemy.

Jeśli ktoś ma obawy, nie wie od czego zacząć, to w Centrum Dietetycznym Naturhouse, które mieści się najbliżej w Oświęcimiu i w Brzeszczach można skorzystać z bezpłatnej konsultacji z Dietetykiem która trwa ok 20 min, a  umówić się można na nią osobiście w punkcie, telefonicznie lub przez formularz rezerwacyjny on-line. 

 

Centrum Dietetyczne Naturhouse – Oświęcim
ul. Sienkiewicza 9 (nowa lokalizacja)
Tel: 510 163 844
oswiecim.sienkiewicza@naturhouse-polska.com
Facebook.com/naturhouse.oswiecim
ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 11:00 – 20:00
Wtorek: 8:00 – 16:00
Środa: 10:00 – 18:00
Czwartek: 11:00 – 19:00
Piątek: 8:00 – 15:00

Centrum Dietetyczne Naturhouse – Brzeszcze
ul. Dworcowa 12
Tel: 508 905 246brzeszcze@naturhouse-polska.com
Facebook.com/naturhouse.brzeszcze

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 11:00 – 20:00
Wtorek: 8:00 – 16:00
Środa: 10:00 – 19:00
Czwartek: 11:00 – 19:00
Piątek: 8:00 – 14:00

 

Urodziny
Do piątku 11 października Centrum Dietetyczne w Oświęcimiu świętuje 10 urodziny. Z tej okazji zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu na facebooku. Można wygrać wspaniałe nagrody.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa