Ferie zimowe tylko z Beskid Team 

0 Materiał sponsorowany  |   Fakty mocno sportowe,Styl życia  |   27 grudnia 2018 08:31

Oświęcimski Klub Sportowy Beskid Team prowadzi zapisy na wyjazd dzieci i młodzieży na zimowisko. To najlepsze  aktywne zimowisko dla dzieci i młodzieży.


Każdy znajdzie coś dla siebie

Podczas wypoczynku pod okiem kadry doświadczonych instruktorów można będzie posmakować uroków białego szaleństwa.

„Podobnie jak i latem, tak i przy dobieraniu wyjazdów zimowych największy nacisk będziemy kłaść na ciekawe i pełne atrakcji programy, przygotowywane przez doświadczoną kadrę. W wielu miejscach spotkać będzie można tych samych instruktorów i wychowawców, którzy współpracują z nami również w okresie letnim” – zapraszają organizatorzy.

 

 

Opieka

W Beskid Team pracuje profesjonalna i sprawdzona kadra z wyższym wykształceniem pedagogicznym. To nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, zarówno w szkole, jak i na obozach sportowo-rekreacyjnych.

Półkolonia narciarska

Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu wpływa korzystnie na zdrowie dzieci i młodzieży. Pomaga kształtować ich charakter oraz podnosi odporność każdego organizmu. Białe szaleństwo w grupie rówieśników jest dla dziecka również okazją do wspaniałej zabawy.

„Chcąc zapewnić aktywny wypoczynek swoim pociechom podczas ferii zimowych, zachęcamy do skorzystania z propozycji wyjazdów na narty i snowboard w ramach półkolonii” – mówi ekipa Beskid Team.

Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży, która pragnie spędzić ferie zimowe w sposób ciekawy i aktywny. Beskid Team łączy naukę z zabawą, dzięki czemu ich podopieczni bez problemów zdobywają pierwsze narciarskie szlify oraz doskonalą nabyte wcześniej umiejętności.

 

 

Zajęcia nauki oraz doskonalenia jazdy na nartach i snowboardzie

„Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nauka jazdy na nartach to wyzwanie, które wymaga wyjątkowego podejścia do dzieci, dlatego nasi podopieczni, rozpoczynający swoją przygodę z narciarstwem i snowboardem, będą objęci opieką przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów” – zapewnia organizator – „Dzieci korzystać będą z tras o adekwatnym do ich umiejętności poziomie trudności. Szusować będziemy po beskidzkich stokach”.

Zapisy

Zachęcamy do rezerwacji ostatnich miejsc na zimowisko w Wiśle podczas ferii w Małopolskie. Zapisy na stronie www.ksbeskidteam.pl

Aktywne wakacje

Wkrótce pojawi się oferta letnia 2019 – Jastrzębia Góra. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowejksbeskidteam.ploraz na fanpage’u klubu naFacebooku

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa