Fakty Oświęcim dla Frania Irzyka

0 Redakcja FO  |   Fakty,Styl życia  |   13 sierpnia 2018

Dla Frania Irzyka ze Skidzinia, którego może uratować tylko operacja w Meksyku sporo mieszkańców powiatu organizuje zbiórkę pieniędzy. Również Fakty Oświęcim chcą dołożyć cegiełkę.

Lekarze zdiagnozowali u Frania rozlanego glejaka, guza pnia mózgu czwartego stopnia. Nowotwór każdego dnia uszkadza narządy wzroku, mowy i słuchu, zaburza motorykę.

“W Polsce lekarze nie mają dla niego ratunku. Bez pomocy ludzi dobrej woli Franiowi nie zostanie już wiele czasu” – apeluje rodzina chłopca – “Naszą jedyną nadzieją jest wyjazd do jednej ze specjalistycznych klinik poza granicami Polski. Kliniki, gdzie były już leczone dzieci z Polski w podobnej sytuacji zdrowotnej. Tego typu szpitale znajdują się Między innymi w Meksyku, USA i kilku krajach Europy.

Dzieciom, które tam dotarły się udało dostać “nowe życie”. Koszt leczenia przerasta możliwości rodziny. To ponad milion złotych.

“Wierzymy, że z pomocą ludzi z wielkim sercem uda nam się ocalić nasze ukochane dziecko” – “Dziękujemy z całego serca za każdą pomoc” – dodają bliscy Franka.

Jak można pomóc Franiowi?

Wpłata na konto MOWP

Dowolną kwotę można przelać na specjalne konto Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy:
66 1540 1115 2084 6046 6185 0003.
Koniecznie z dopiskiem: Franciszek Irzyk

Zapraszamy również do propozycji naszego serwisu:

 

❗😀 💓 Coś dla lokalnych przedsiębiorców 💓 😀❗Licytacja w ramach akcji Franio Irzyk – walczymy o życie💓Przekazujemy z…

Opublikowany przez Jola Wodniak Czwartek, 9 sierpnia 2018

Wszystkie wpisy w eFO na temat Frania Irzyka

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa