EDUinspiracje – Media 2021 – zgłoś się do konkursu dla dziennikarzy

PAP Sponsorowane  |   Styl życia  |   28 czerwca 2021 08:00

„Twój sukces inspiracją dla innych”. Hasło konkursu EDUinspiracje – Media 2021 może dotyczyć też Ciebie. Konkurs to szansa dla publicystów, autorów reportaży i wywiadów opisujących międzynarodowe projekty edukacyjne.

Na laureatów czekają nagrody rzeczowe

EDUinspiracje – Media to konkurs dla opisujących projekty z programów, którymi zarządza w Polsce Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. W edycji 2021 eksperci wybiorą laureatów w trzech kategoriach: publicystyka, reportaż i wywiad.

Konkurs rozstrzygną m.in. przedstawiciele polskich redakcji i medioznawców. Zwyciężą materiały najbardziej inspirujące odbiorców do udziału w projektach edukacyjnych. Liczy się także indywidualny styl, w którym autorzy zgłoszonych prac przedstawiają rezultaty tych projektów.

Zgłoś się z już opublikowanym materiałem (z premierą po 1 stycznia 2020 r.) lub znajdź nowych bohaterów i tematy. Nie kryją się one tylko w dużych miastach. Wśród laureatów poprzedniej edycji konkursu jest Krzysztof Bońkowski. To autor wywiadu z młodym lutnikiem ze wsi Kozerki na Mazowszu. Bohater rozmowy stał się biegły w swoim fachu dzięki wizycie u francuskiego mistrza budowy skrzypiec. Ten wyjazd był możliwy za sprawą projektu z programu Erasmus+.

Pokaż, że jesteś świetnym dziennikarzem, który potrafi opisać EDUinspiracje we współczesnych mediach. Termin zgłaszania prac upływa 30 czerwca 2021 r.

Więcej informacji dostępne jest na www.eduinspiracje.org.pl/eduinspiracje-media/o-konkursie 

Źródło informacji: EDUinspirator

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .