Dlaczego warto zostać członkiem Klastra LifeScience Kraków?

Marcin Cichowski  |   Styl życia  |   31 stycznia 2018 12:00

Na czym polega działalność Klastra LifeScience Kraków, jakie są możliwości współpracy, dlaczego warto zostać członkiem Klastra i jak to można zrobić? Na te i na inne pytania odpowiedzą przedstawiciele Klastra LifeScience Kraków.

Klaster LifeScience Kraków to organizacja członkowska działająca w obszarze innowacyjnych produktów i technologii dla zdrowia i jakości życia. Skupia partnerów z sektorów biznesu, nauki, zdrowia i administracji. Jest animatorem rozwoju sektora life science w regionie.

Na spotkaniu dowiesz się:

na czym polega działalność Klastra LifeScience Kraków;
jakie są możliwości współpracy i jakie daje to korzyści;
dlaczego warto zostać członkiem klastra i jak to zrobić;
jak można wspólnie działać, aby wspierać rozwój innowacji w obszarze life science.

Myślisz i działasz innowacyjnie?

Warto skorzystać z okazji i poznać się wzajemnie. Networking i wymiana doświadczeń to wartość dodana każdego takiego spotkania.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy małe, średnie i większe przedsiębiorstwa, instytucje sektora B+R, władze lokalne, organizacje pozarządowe oraz inne przedsięwzięcia, które działają w obszarze life science, chcą wpływać na rozwój innowacyjności i przedsiębiorczości w regionie, a także zależy im na rozwoju współpracy międzynarodowej.

Zapisy przyjmowane są za pomocą FORMULARZA.

Spotkanie odbędzie się 20 lutego o godz. 13 w Oświęcimskim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ulicy Gospodarczej 24.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Czego najbardziej Ci brakuje w lockdownie?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .