Dlaczego iOS jest lepszy od Androida?

Materiał sponsorowany  |   Styl życia  |   23 lipca 2019 12:47

Dyskusja prawdziwych fanów obu tych systemów toczy się jak długi i szeroki jest cały internet. My nie mamy wątpliwości: telefony z charakterystycznym jabłuszkiem na stałe zmieniły sposób myślenia o nowoczesnej telefonii komórkowej.

Po pierwsze: DESIGN

Nie da się ukryć – wygląd urządzeń marki Apple był przełomem. Elegancki, prosty, biały projekt stały się synonimem wygody i niezawodności. Świadczyć o tym może masowe kopiowanie stylu giganta z Cupertino przez pozostałych twórców technologii użytkowej nie tylko w dziedzinie telefonów, ale również ultrabooków i odtwarzaczy muzyki.

Po drugie: niesamowita wydajność

Poza wyglądem, wielką zaletą sprzętu od Apple są wyjątkowo wydajne. Jest to możliwe dzięki wydajnym podzespołom i zoptymalizowanemu oprogramowaniu. Oznacza to, że telefony Apple działają tak, jak powinny – czyli przede wszystkim płynnie. Nie bez powodu Apple zajmują czołowe miejsca we wszystkich rankingach wydajności.

Oferta iPhone’ów w naszym sklepie internetowym: neo24.pl/gsminavi/smartfony/smartfonyiphone.html

Po trzecie: ekstremalnie szybkie aktualizacje

Nowsze wersje telefonów mają dostęp do najnowszych aktualizacji. Oznacza to, że oprogramowanie będzie zawsze stuprocentowo bezpieczne i stabilne. Ze względu na stosunkowo niewielką liczbę produkowanych aparatów, każda aktualizacja jest dokładnie testowana i wypuszczana na rynek dopiero wtedy, kiedy wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Po czwarte: nieporównywalne aparaty

Aparat fotograficzny to dzisiaj jedna z najważniejszych funkcji smartfona. Apple również w tej dziedzinie znajduje się na czele peletonu po miano najlepszego smartfona. Zarówno przednia kamera przeznaczona do selfie, jak i klasyczny aparat umieszczony w tylnej części urządzenia, umożliwiają wykonanie zdjęcia o niemal doskonałej jakości. Za pomocą iPhone’a możesz nakręcić również film w jakości Full HD i o genialnej w swojej kategorii jakości dźwięku.

Po piąte: prostota systemu

System iOS może wydawać się niezwykle trudny dla użytkownika, który po raz pierwszy ma kontakt ze smartfonem. Jednak wystarczy kilka godzin, by oswoić się z jego obsługą. iOS jest niesamowicie intuicyjny i minimalistyczny, co bardzo chwalą sobie stali użytkownicy. Nawet po wprowadzeniu zmian w układzie systemu, wygląda on dokładnie tak samo jak wcześniej.

Po szóste: pierwszeństwo nowości

Lubicie nowinki, prawda? Kto ich w końcu nie lubi. Jeśli zależy Ci na jak najszybszym dostępie do nowych aplikacji, smartfon od Apple’a będzie doskonałym wyborem. Powód? Twórcy nowych programów przeznaczonych do smartfona doceniają użytkowników tej czołowej marki i w ramach współpracy z firmą, aplikacje dostępne na Apple’a wypuszczają przed premierą.

Nie czujesz się jeszcze przekonany do smartfona z iOSem? Zobacz inne smartfony dostępne w Neo24: neo24.pl/gsminavi/smartfony.html

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .