Cudowna moc aloesu – zadbaj o siebie

0 Materiał sponsorowany  |   Styl życia  |   12 lutego 2018

Aloes znany jest ludzkości już od tysiącleci jako roślina znakomicie służąca zdrowiu. Używano go zarówno w starożytnej Grecji, jak i w dawnych Chinach, w których przypisywano mu moc niemal magiczną. Teraz dostępny w zakupach on-line.

Poddany obecnie badaniom w najnowocześniejszych laboratoriach na świecie, wciąż ujawnia nowe tajemnice. Wiadomo już, że po usunięciu zewnętrznej skórki liścia aloesowego i po przeprowadzeniu miąższu w postać płynną, otrzymuje się bardzo zdrowy napój, działający na organizm ogólnie wzmacniająco.

Dodany do codziennej diety może mieć pozytywny wpływ na trawienie, dostarczając organizmowi witamin, minerałów i aminokwasów, by wspierać jego ogólną sprawność, zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Miąższ Aloe Vera to wspaniały dodatek uzupełniający codzienną dietę, służący naszemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Dostępny w sprzedaży aloes:

Miąższ Aloe Vera – 110 zł
Ten niezwykle bogaty w wartościowe składniki odżywcze produkt został udostępniony milionom ludzi na świecie w czystej, nieskażonej postaci dzięki opatentowanej przez firmę metodzie stabilizowania miąższu aloesowego w sposób naturalny. Litrowe opakowanie Miąższu Aloe Vera zawiera miąższ aloesowy uzyskany z roślin dojrzałych, 3-5-letnich. Gwarantuje to jego wysoka jakość odżywczą oraz zachowanie właściwości biologicznych.

Regularne spożywanie miąższu pomaga zachować przez długie lata zarówno dobre zdrowie, siły witalne, jak i młody wygląd. Miąższ Aloe Vera wspiera naturalne mechanizmy obronne organizmu oraz jego biologiczną sprawność.
Może służyć jako znakomity środek odżywczo-stymulujący, o pozytywnym wpływie na prawidłowe funkcje naszego ciała.

– Bogaty w wartościowe składniki odżywcze
– Miąższ Aloe Vera jakby wprost z liścia
– Jako pierwszy w swojej kategorii uzyskał certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu
– Korzystny dla prawidłowej pracy układu trawiennego
Aby uzyskać więcej informacji o tym produkcie, obejrzyj lub pobierz plik PDF.

Forever Freedom – 156 zł
Forever Freedom to apetyczny napój o smaku pomarańczowym będący połączeniem aloe vera oraz MSM, glukozaminy i chondroityny. Stabilizowany miąższ aloe vera wzbogaciliśmy siarczanem glukozaminy i siarczanem chondroityny – dwiema substancjami, które występują w chrząstkach stawowych – oraz MSM. Glukozamina i chondroityna wchodzą w skład struktur chrząstek stawowych. Stawy to naturalny „amortyzator” ludzkiego ciała. Należy dbać, aby był on odpowiednio odżywiony. Do prawidłowej pracy stawu potrzebny jest odpowiedni poziom oraz lepkość płynu smarującego mazi stawowej, która sprawia, że kości mniej się o siebie ocierają. pozyskiwane są z naturalnych źródeł.

– Połączenie aloe vera z MSM, glukozaminą i chondroityną
– Zawiera substancje naturalnie występujące w stawach
– Pyszny, pomarańczowy smak
Aby uzyskać więcej informacji o tym produkcie, obejrzyj lub pobierz plik PDF.

Bits n’Peaches – 110 zł
Forever Aloe Bits n’Peaches to kolejne źródło 100% stabilizowanego miąższu Aloe Vera o smaku brzoskwiń, których niewielkie kawałeczki pływają w środku. Od stuleci ludzie na całym świecie używają Aloe Vera ze względu na zdrowotne właściwości tej rośliny.

Aloe Bits n’Peaches to źródło wielu cennych składników w poręcznej formie napoju o pysznym smaku. Możesz go mieszać z innymi sokami owocowymi i lodem, by rozkoszować się darami natury niezależnie od pory roku i dnia.
Aby uzyskać więcej informacji o tym produkcie, obejrzyj lub pobierz plik PDF.

Aloe Berry Nectar – 125 zł
Aloe Berry Nectar to unikalne właściwości miąższu aloesowego oraz dodatkowe korzyści soku z żurawin i jabłek. Żurawiny zawierają wiele cennych dla naszego organizmu składników odżywczych. W medycynie ludowej narodów północnej i wschodniej Europy używano ich jako elementu ochrony przed częstymi infekcjami bakteryjnymi, np. dróg moczowych.Sok z jabłek zawiera wiele flawonoidów oraz pektynę. Pyszny smak Aloe Berry Nectar to efekt naturalnego połączenia świeżych żurawin i słodkich jabłek.

– Wszystkie dobrodziejstwa Miąższu Aloe Vera, słodki smak żurawin
– Źródło witaminy C
– Sprzyja prawidłowym procesom trawienia i wspiera pracę jelit
Aby uzyskać więcej informacji o tym produkcie, obejrzyj lub pobierz plik PDF.

 

Zapytaj w e-mailu o 15 procent zniżki

 

Zamów, wysyłając e-maila na adres badzfitforever@gmail.com zawierający: imię i nazwisko, numer telefonu i adres przesyłki lub dzwoniąc pod numer telefonu 609 106 703. Wysyłka następuje w ciągu 24 godzin.

Przeczytaj również:

 

Clean 9 – schudnij 5 kilogramów w dziewięć dni

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa