Challenge cyklistów. Przyłącz się do akcji – FILM

Yuliia Kutepova  |   Fakty,Styl życia  |   14 czerwca 2021 06:00

Towarzystwo Turystyki Rowerowej Cyklista oraz Stowarzyszenie Pozytywni zachęcają do wzięcia udziału w Challengu Cyklistów, aby pomóc ich podopiecznemu.   

Stowarzyszenie Turystyki Rowerowej Cyklista oraz Stowarzyszenie Pozytywni zorganizowali Challenge Cyklistów. Polega on na przejechaniu slalomem na rowerze co najmniej 10-metrowego odcinka.

Każdego, kto odważy się na Challenge, stowarzyszenie bardzo prosi o wpłacenie 10 złotych do skarbonki Kasperka Klisia – ich podopiecznego, który cierpi na zespół Arnolda-Chiarego, autyzm, celiakię i kłopotliwą astmę.

Po wykonaniu zadania należy nominować 3 kolejne osoby

„Jeśli nie wykonują oni zadania w ciągu następnych trzech dni od nominacji, wpłacają 20 złotych do skarbonki i nominują kolejne 3 osoby” – tłumaczy Jan Kajdas, prezes Towarzystwa Turystyki Rowerowej Cyklista.

Nagrania z Challengu należy opublikować na Facebooku, nie zapominając o ustawieniu publicznym, wraz z dopiskiem #ChallengeCyklistów i linkiem do wpłaty. Niektóre filmiki zostaną opublikowane w skarbonce.

Członkowie Stowarzyszenia Pozytywni zachęcają do wzięcia udziału w akcji i do pomocy Kasperkowi. W razie pytań proszą o kontakt na Facebooku – Stowarzyszenie Pozytywni

 

 

Stowarzyszenie Pozytywni jest organizacją non-profit, która zajmuje się pomocą chorym i niepełnosprawnym dzieciom i ich rodzicom. Przeprowadzili kilkanaście akcji, w które włączyły się setki ludzi. Akcje internetowe i piknik rodzinny zamknęły zbiórkę stowarzyszenia, ale dziecko wciąż potrzebuje finansowego wsparcia.

„Każdy może rozpocząć swoje drzewo Challengu, zachęcamy do tego” – dodaje Kajdas.

Wpłat można dokonywać na Siepomaga.pl

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .