Konferencja „Budowanie marki osobistej dźwignią rozwoju Twojego biznesu”

0 Materiał partnerski  |   Styl życia  |   17 kwietnia 2018

W czwartek 26 kwietnia w Krakowie rozpocznie się konferencja realizowana w ramach projektu edukacyjnego Akademia Zafirmowani.pl, organizowanego przez Alior Bank we współpracy z Grupą Eurokreator T&C Sp. z o.o.

W ramach wydarzenia uczestnicy będą mogli zdobyć cenną wiedzę i doświadczenie w zakresie kreacji i wykorzystania wizerunku w biznesie.

Tematyka i prelegenci

Działania wizerunkowe i budowanie marki osobistej pełnią aktualnie niezwykle ważną rolę w relacjach biznesowych. Służą zdobywaniu klientów, rozwijaniu firmy zgodnie z własnymi przekonaniami i ciągłemu zwiększaniu efektów jej działalności. To właśnie te przesłanki stanowiły inspiracje dla tematyki zbliżającej się konferencji „Budowanie marki osobistej dźwignią Twojego biznesu”.

W trakcie czterech godzin jej uczestnicy będą mieli okazję zdobyć wiedzę i doświadczenie od ekspertów w tej dziedzinie, takich jak Magdalena Petryniak, specjalistka w zakresie komunikacji marketingowej i sprzedaży B2B, która ma na koncie 70 projektów dla firm i instytucji z Polski i całego świata. Goście wysłuchają również inspirującej prelekcji Marcina Prokopa, dziennikarza, prezentera, autora książek i laureata nagrody Wiktor 2013 w kategorii Osobowość Medialna. Po lunchu nastąpi natomiast segment networkingowy, czyli okazja do nawiązania nowych znajomości biznesowych i wymiany wizytówek.

Inicjatywa Akademia Zafirmowani.pl

Akademia Zafirmowani jest nowoczesną inicjatywą mającą za zadanie doszkalać i wspierać rozwój mikro i małych przedsiębiorców oraz popularyzować wiedzę z zagadnień gospodarczych, społecznych i prawnych. W jej ramach realizowane są konferencje stacjonarne na terenie całej Polski i szkolenia online.

Oprócz dokształcania i przekazywania doświadczenia celem jest także promowanie platformy zafirmowani.pl, pomagającej w budowaniu, prowadzeniu i rozwijaniu firmy. Całe przedsięwzięcie jest realizowane jako część strategii,Cyfrowy buntownik”, a jego partnerem jest m.in. Stowarzyszenie Firm Rodzinnych.

Jeśli prowadzisz własną firmę i chcesz zwiększyć skuteczność swoich działań wizerunkowych, zapisz się już dziś. Konferencja rozpocznie się o 8:30 w Park Inn by Radisson, przy ulicy Monte Cassino 2, 30-311 w Krakowie, a wstęp na nią jest bezpłatny.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa