Bezpłatny Przegląd z IPA

Redakcja eFO  |   Fakty,Styl życia  |   5 października 2020 09:27

W sobotę 10 października w godzinach  8-12  International Police Association Sekcja Polska Region IPA Kalwaria Zebrzydowska zaprasza na BEZPŁATNY przegląd auta.

Firmy partnerskie:

Jan Sieranc KOS 012 – Oświęcim ul. Chemików 24

– AUTO SERVICE KAWA – Lanckorona ul. Kalwaryjska 81,

– WUSP – Wadowice ul. Kochanowskiego 3, Andrychów Krakowska 17,

 

„Akcja polegała będzie na tym, że od godziny 8.00 do 12.00  fachowcy z firm będą dokonywali bezpłatnej diagnostyki kontrolnej pojazdów” – informuje Andrzej Kozioł z IPA Kalwaria Zebrzydowska.

Diagnostyka polegała będzie na sprawdzeniu najważniejszych podzespołów samochodów – nie będzie to coroczne badanie techniczne wbijane do dowodu rejestracyjnego.

„Celem Akcji  „Bezpłatny Przegląd’’ jest poprawa bezpieczeństwa na drogach poprzez  uświadomienie każdemu kierującemu że,  sprawny technicznie pojazd i bezpieczne poruszanie się nim doprowadzi wszystkich do celu” – dodaje Andrzej Kozioł.

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .