23 kilogramy mniej z Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Konkursy,Styl życia  |   24 czerwca 2020 06:00

Determinacja, wytrwałość, konsekwencja w dążeniu do celu. Te słowa najlepiej opisują bohatera spektakularnej metamorfozy, dokonanej w 6 miesięcy we współpracy z dietetykiem Aleksandrą Stańczyk. 

Czy te 23 kilogramy nie robią wspaniałej różnicy? 

Przeczytajcie, co Pan Maciej mówi o swojej drodze do sukcesu, która nie zawsze była łatwa, ale patrząc na efekt końcowy, na pewno była warta przejścia. 

„Do podjęcia kuracji w gabinecie Projekt Zdrowie, skłoniły mnie dwie rzeczy: bliskość miejsca oraz świetne opinie w internecie, które, jak się okazało, nie były w niczym przesadzone”

„Największą motywacją do wytrwania w dalszej zmianie nawyków żywieniowych, są moi bliscy. W pewnym momencie, uzmysłowiłem sobie, że moje niepełnosprawne dzieci będą mnie długo potrzebowały w swoim życiu. Oczywiście nikt nie może przewidzieć swojego losu, ale byłoby niedobrze, gdyby straciły ojca z jego własnej winy. Powiedzmy sobie szczerze, że otyłość to choroba, która zagraża zdrowiu i życiu. Skalę swojego problemu, uzmysłowiło mi wychodzenie na 4 piętro, które stało się wyzwaniem godnym wyjścia na Rysy”

dietetyk Oświęcim

„Ktoś zapytałby, czy nie mam chwil słabości? Oczywiście, że mam. Nie jesteśmy przecież maszynami, zaprogramowanymi na redukcję masy ciała. Moja zmiana nawyków żywieniowych miała miejsce w okresie wakacyjnym, więc czasami zdarzały się jakieś lody, czy słodkości. Owszem, pojawiały się wtedy wyrzuty sumienia, ale z drugiej strony, jeśli zmiana ta ma być trwała, to nie można się odcinać od wszystkiego. Pani Ola zawsze powtarza, że od porcji lodów nikt jeszcze nie przytył, a od jednej fit sałatki nikt nie schudł, liczy się więc podejście zdroworozsądkowe”

„Po zrzuceniu 23 kilogramów, czuję się po prostu ŚWIETNIE. Obecnie wyjście na czwarte piętro stało się wyjściem na czwarte piętro, a nie na szczyt wielkiej góry. Polecam każdemu gabinet Projekt Zdrowie i nie jest to reklama, których sam nie lubię. Miła atmosfera oraz pani Ola, która jest fantastyczną i wyrozumiałą osobą”

 

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ W NOWOOTWARTYM GABINECIE PROJEKT ZDROWIE W OŚWIĘCIMIU

Jeśli, tak jak Pan Maciej, chcesz poprawić swój stan zdrowia, kondycję i sylwetkę, już dzisiaj  umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem pod numerem telefonu: 533 361 908 lub wyślij zgłoszenie przez formularz na naszej stronie oswiecim.projektzdrowie.info

WYGRAJ CZTEROMIESIĘCZNĄ METAMORFOZĘ

Odwiedź nasz fanpage na Facebooku Projekt Zdrowie Oświęcim i weź udział w zabawie, w której do wygrania jest metamorfoza pod okiem naszego specjalisty. Wystarczy, że pod postem konkursowym dokończysz zdanie: „Chcę walczyć z nadwagą, ponieważ…”. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 28 czerwca 2020 roku. 

Podejmij wyzwanie i odważ się na zmiany

 

mgr inż. Aleksandra Stańczyk

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE Projekt Zdrowie

32-600 Oświęcim
ul. Władysława Jagiełły 11/2 (naprzeciwko Salezjanów)
Tel. 533 361 908

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11.00-19.00
Wtorek 7.00-15.00
Środa 12.00-20.00
Czwartek 11.00-19.00
Piątek 7.00-15.00

Tel. 533 361 908

E-mail: oswiecim@projektzdrowie.info

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa