18. Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych z eFO

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Styl życia  |   16 września 2018

Od piątku do niedzieli potrwa 18. Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów. Start zapowiedzieli modelarze nie tylko z Polski, ale też z Ukrainy, Czech i Słowacji.

Przeciszowski konkurs stał się jednym z najważniejszych tego typu konkursów modelarskich w kraju, warto odwiedzić w niedzielę Przeciszów.

“W konkursie wezmą udział modelarze indywidualni oraz kluby modelarskie” – mówi główny organizator imprezy Łukasz Fuczek z Klubu Modelarskiego Orzeł w Przeciszowie.

W niedzielę od godziny 8 można będzie oglądać piękne wyroby w kartonu. Czynne będą też stoiska modelarskie. Uroczyste zakończenie konkursu i rozdanie rozdanie nagród zaplanowano na godz. 13.30. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły jak zwykle Fakty Oświęcim.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa