15. Dzień Kota – FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty,Styl życia  |   17 lutego 2020 08:38

Polacy po raz piętnasty obchodzą Dzień Kota. Poza nami 17 lutego o czworonogach z trójkątnymi pyszczkami pamiętają jeszcze Włosi.

Koty zajmują szczególne miejsce w życiu człowieka. Miłośnicy tych zwierząt twierdzą, że ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na nieszczęśliwych. Koty są też królami lajków w Internecie.

Piąty już raz tworzymy w eFO kocią galerię

Będziemy czekać na wizerunki waszych ulubieńców. Prosimy, by zdjęcia i krótkie filmy przesyłać w formie załącznika i w wysokiej rozdzielczości, na adres redakcja@faktyoswiecim.pl (w tytule wiadomości prosimy wpisać DZIEŃ KOTA). Będziemy dodawać je na bieżąco przez cały poniedziałek 17 lutego, czyli w po raz 15. obchodzony w Polsce Dzień Kota. W wiadomości również dodać informację na temat kota – np. jak ma na imię, gdzie uwielbia spać itp.

 

href=”https://faktyoswiecim.pl/wp-content/uploads/2020/02/2020_02_17_kot2.jpg”>

Nasze chłopaki: Justin, Hermes i Niki. Lubią pieszczoty. Każdy na swój sposób. Fot. Czytelniczka Ania

Mikuś

Dixon

Mruczek

Kot Marek

Gwiazdka Puccini

Filuś

Perełka

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa