“Złe mamuśki 2” w “MaMa w Kinie” – FOTO

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   29 grudnia 2017

33 rodziców z małymi dziećmi odwiedziło dzisiaj w południe kino Planet Cinema. Cykl MaMa w kinie cieszy się coraz większą popularnością.

MaMa w Kinie – tatusiowie również mile widziani

Do kina maluchy przybyły nie tylko z mamusiami, znalazło się także dwóch tatusiów. Punktualnie o godzinie 12 goście wzięli udział w losowaniu nagród, pierwszą z nagród zdobył … tatuś. Po krótkim wstępie na ekranie pojawiła się komedia “Złe mamuśki 2”, rodzicom i dzieciaczkom bardzo się podobało. Najmłodsza uczestniczka, Emilka skończyła osiem tygodni, do kina przyjechała z mamą Gosią.

Miło i bezpiecznie

„MaMa w Kinie” pozwala mamom maluchów nadrobić kinowe zaległości. Projekcje filmowe pochodzą z aktualnego repertuaru.

„Na sali kinowej gwarantujemy wszelkie udogodnienia, dzięki którym zarówno mamy, jak i dzieci, czują się miło i bezpiecznie” – zapewnia wicedyrektor Etmańska.

Raz w miesiącu

Podczas projekcji dźwięk jest przyciszony, światło przygaszone, a temperatura lekko podwyższona. Planet Cinema zapewnia przewijak, pieluchy i chusteczki do higieny. Do dyspozycji dzieci są koce, maty do zabawy i zabawki. Maluchy cały czas pozostają pod opieką mam. Z miesiąca na miesiąc przybywa mam z dziećmi, ostatnio było nawet dwóch tatusiów.

Seanse odbywają się raz w miesiącu o godzinie 12. Bilet kosztuje 13 złotych. Sponsorami projektu, któremu patronują Fakty Oświęcim i Dzieje się FO są firmy Lullalove, Busy Bee, Nanu Baby Boutique i Little Leaf.

Podczas seansu na sali są dostępne:

– Miejsce do przewijania
– Pampersy i chusteczki
– Koce, maty i zabawki

Kolejne spotkanie

Zapraszamy rodziców na kolejne spotkanie 23 stycznia, więcej piszemy w zapowiedzi MaMa w kinie Planet Cinema.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa