• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Zimowe szaleństwo w sercu Oświęcimia - FILM, FOTO

Reklama

To było prawdziwe, zimowe szaleństwo na płycie Rynku Głównego w Oświęcimiu. Nie tylko za sprawą choinki i Mikołaja, ale też usypanej góry śniegu.

Mieszkańcy Oświęcimia mieli okazję przenieść się do magicznego świata Mikołaja, reniferów i radosnej atmosfery. To niezwykłe spotkanie było niezapomniane wydarzenie zarówno dla najmłodszych, jak i tych trochę starszych mieszkańców, przenosząc ich w świat pełen uśmiechu i magii świąt.   [video width="1920" height="1080" mp4="/static/upload/store/uploads/choinka.mp4"][/video]   Głównym punktem programu było uroczyste zapalenie światełek na miejskiej choince. Mikołaj, wspólnie z najmłodszymi mieszkańcami miasta i prezydentem, stworzyli magiczną atmosferę, wprowadzając wszystkich w klimat radosnych świąt.  Występ dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 14 w Oświęcimiu dodatkowo wzbogacił to magiczne wydarzenie.
Nieoczekiwana radość dzieciaków
Pracownicy firmy odśnieżającej miasto nieświadomie sprawili dzieciakom ogromną radość. Śnieg z płyty rynku zgarnęli w taki sposób, że przypadkowo stworzyli niewielką górkę, z której mali mieszkańcy z entuzjazmem zjeżdżali, tworząc swoje własne malownicze, zimowe królestwo.
Magiczne Miasteczko Świętego Mikołaja
Mikołaj zagościł razem ze swoimi wiernymi reniferami i pomocnikami w zagrodzie, gdzie maluchy miały okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w saniach Mikołaja.     To było prawdziwe, zimowe szaleństwo na płycie rynku w Oświęcimiu. Nie tylko za sprawą choinki i Mikołaja, ale też usypanej góry śniegu.  width=  width=  width=  width=  width=  width=  width=  width=  width=  width=  width=  width=  width=  width=  width=  width=  width=