Zespół WALK na scenie Młodzieżowej Piwnicy Artystycznej – FOTO

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   23 stycznia 2020 15:10

Katarzyna Słowikowska, Kacper Ledwoń, Maciej Adamus, Michał Wiśniewski i Wojciech Kościelniak, czyli zespół WALK wystąpili w Młodzieżowej Piwnicy Artystycznej.

Braw i bisów nie brakowało

Koncert odbył się w ramach Otwartej Sceny Kameralnej.

„Godzinny pokaz umiejętności młodych ludzi zgromadził sporą publiczność i wywołał lawinę braw, zmuszającą zespół do bisu” – cieszą się organizatorzy.

Grupę Walk tworzy piątka młodych ludzi, zrzeszonych kiedyś w Młodzieżowym Domu Kultury w Oświęcimiu i pracujących pod opieką Kamili Sibik. Ostatni występ był powrotem grupy po rocznej przerwie.

„Wszystkich pragnących zaprezentować swoje umiejętności, zapraszamy do MDK. Scena czeka na kolejnych muzyków” – dodają organizatorzy.

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa