Żegnaj lato na rok

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   23 sierpnia 2019 07:54

Dzisiaj o godz. 15 na parkingu obok Oświęcimskiego Centrum Kultury rozpocznie się wakacyjna impreza plenerowa Żegnaj lato na rok.

O godzinie 17 wystąpi rozśpiewany interaktywny spektakl dla dzieci, pełen pięknej muzyki, ruchu i animacji „Bukiet Talentów”, w wykonaniu Teatru Kultureska.

Bohaterami spektaklu są trzy kwiaty o światowych temperamentach – piękna polska Stokrotka, ognista hiszpańska Róża i meksykańska dusza, czyli Kaktus. Mają one ważną misję – uratować przyrodę przed bałaganiarskimi ludźmi! Który z nich zasługuje jednak najmocniej na tytuł ekologicznego bohatera? Który z kwiatów zaprezentuje największy talent? Wszystko rozstrzygnie się na Kwiatoturnieju, który odbędzie się podczas imprezy. To będzie zacięta rywalizacja, pełna… doskonałej zabawy i dobrego humoru.

„Spektakl porusza ekologiczne tematy, takie jak recykling, segregacja odpadów i prawidłowe nawyki ekologiczne. Dzieci w śpiewający sposób powtórzą zasady segregacji i nauczą się, jakie surowce możemy ponownie przetwarzać. Kwiaty pokażą najmłodszym jak żyć ekologicznie i jak dobrze się bawić” – mówi Adam Kuta z Oświęcimskiego Centrum Kultury.

Wydarzenie zakończy się o godz. 19.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Czego najbardziej Ci brakuje w lockdownie?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .