Zbierz piegi i wygraj ciekawe nagrody

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   16 lipca 2020 16:55

Galeria Książki w Oświęcimiu zaprasza do udziału w grze terenowej „Zbieranie piegów”. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody.

Start przewidziany jest przy Miejskiej Bibliotece Publicznej Galeria książki w Oświęcimiu w piątek 31 lipca o godz. 12.

Gra przeznaczona jest dla minimum dwóch lub maksymalnie pięciu osób. W każdej grupie musi być przynajmniej jedna osoba pełnoletnia.

Zasady gry

Na terenie Starego Miasta, S-centrum, osiedle Chemików w Oświęcimiu organizatorzy ukryli osiem punktów z zadaniami do wykonania. Celem graczy jest odnalezienie wszystkich punktów posiłkując się „Piegowatą mapą” terenu, wykonanie zadań według instrukcji oraz wpisanie prawidłowych odpowiedzi w kartę odpowiedzi.

„Przybądźcie na start w bibliotece, odbierzcie kartę zadań, kartę odpowiedzi i mapę, rozwiązujcie zadania, bawcie się świetnie podczas gry, zdobądźcie wspaniałe nagrody i bawcie się dalej dzięki sponsorom nagród” – zachęcają organizatorzy.

 

31 lipca załóżcie wygodne buty 🥾 i weźcie udział w rodzinnej grze terenowej "Zbieranie piegów".Zapisy drużyn 2-5 osobowych w Bibliotece Młodych tel. 33 847 98 01, e-mail: bibliotekamlodych@mbp-oswiecim.pl.Szczegóły i regulamin dostępny jest na naszej stronie www.mbp-oswiecim.pl w zakładce Wakacje 2020.Czeka Was wspaniała zabawa i nagrody od naszych sponsorów: Planet Cinema Oświęcim, Kula Hula, Take a Break – coffee rynek, Figa z makiem Lody rzemieślnicze, Zatorland, Park Miniatur Inwałd, EnergyLandiaDziękujemy! 🥰

Opublikowany przez Miejska Biblioteka Publiczna w Oświęcimiu Galeria Książki Środa, 8 lipca 2020

 

Kartę zadań, kartę odpowiedzi oraz schematyczną mapę należy pobrać w auli św. Wawrzyńca w dniu rozpoczęcia gry w godz. 12-13. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi o godz. 15.15 w ostatnim punkcie gry.

Do pobrania:

Regulamin gry

Formularz zgłoszeniowy

 

 

Formularz_zgloszeniowy_Zbieranie_piegow
Regulamin_Gra_ Zbieranie piegów

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .