Zapisy na 6. Beskidzki Festiwal Tańca czas start

Redakcja eFO  |   Kultura i rozrywka  |   9 stycznia 2019 11:06

Dom Kultury w Ketach zaprasza do udziału w kolejnej edycji Beskidzkiego Festiwalu Tańca, który odbędzie się w dniach 23-24 lutego.

W ramach dwudniowej imprezy odbędą się turnieje prezentujące dwa odmienne kierunki taneczne: Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego i Przegląd Tańca Nowoczesnego. Na parkiecie będzie można obejrzeć zarówno tańce standardowe jak i latynoamerykańskie oraz nowoczesne: hip-hop, show-dance, jazz.

„Cyklicznie organizowany do tej pory konkurs taneczny, poszerzony o nowe formy, zajmuje ważną pozycję w kalendarzu imprez ponadregionalnych i jest odpowiedzią na społeczne zapotrzebowanie dla licznych grup tanecznych działających w środowisku lokalnym” – informuje Dorota Wojewodzic, koordynatorka festiwalu.

Zapisy

Zgłoszenia przyjmowane są do 16 lutego za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres dorota.wojewodzic@domkultury.kety.pl lub osobiście złożone w pok. nr 4 w Domu Kultury w Kętach. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 33 844 86 76.

Do pobrania:

karta zgłoszenia

Regulamin

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .