Zabaw się na wodnym parkiecie w Energylandii – FOTO

0 Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   15 sierpnia 2019 11:23

Dzisiaj Energylandia zaprasza na Beach Party. Dyskoteka na wodnym parkiecie, czyli na trzech basenach rozpocznie się o godz. 20 i potrwa do północy.

Klubowy klimat w tej części Park zapewnią dj-e Klubów Energy 2000 oraz najlepsze tancerki i tancerze, których zdolności na co dzień zaobserwować można w teatrze Colosseo.

Dobra muzyka i tropikalny klimat to nie wszystko

Artystyczną oprawę imprezy uświetnią specjalne pokazy Energylandii Led Show o godz. 21 przy teatrze Egypt oraz Fire Show, które odbędzie się godzinę później w Amfiteatrze Egypt oraz o 23 w Water Parku.

„To wszystko w ramach odbywająco się tego dnia Magic Night, czyli zabawy do północy na atrakcjach. Będzie to wyjątkowa okazja do zabawy, podczas której towarzyszyć nam będą nocne iluminacje Roller Coasterów, wahadeł, kolejek widokowych, karuzel, czy zjeżdżalni” – mówi Krystian Kris Kojder, rzecznik prasowy Energylandii.

Beach Party i Magic Night to impreza, które świetnie wpisuje się w klimat wakacji, dlatego już teraz zaplanuj ten czas w swoim wakacyjnym kalendarzu.

Bilety 50 procent tańsze

Wszyscy chętni na czwartkowe, imprezowe szaleństwo w Energylandii, które potrwa od 20 do północy mogą skorzystać z 50-procentowego rabatu na bilety wstępu. Promocyjne bilety dostępne będą na stronie internetowej energylandia.pl 

„Wszyscy Ci, którzy zdecydują się na przyjazd w ostatniej chwili, będą mogli kupić takie bilety w kasach Parku w dniu imprezy po godzinie 19″ – dodaje rzecznik.

Promocja dotyczy dwóch rodzajów biletów z cennika: bilet normalny od 140 cm wzrostu – jednodniowy i bilet do 140 cm jednodniowy. Promocja nie łączy się z innymi. Szczegóły dostępne na stronie internetowej parku.

 

Zobacz również:

Maleńczuk, Lady Pank, Ostrowska i inni na scenie Energylandii – FILM

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa