Z Drugiej Strony Serca, koncert online Aleksandry Bulek z zespołem – FILM

Redakcja eFO  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   28 stycznia 2021 07:00

Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze 29 stycznia o 18.30 zaprasza na koncert online, w którym wystąpią: Aleksandra Bulek, Łukasz Jabcoń, Jakub Adamus, Jakub Żemła i Jakub Bułka.

Koncert zrealizowany został w dwóch sceneriach:

w Piwnicy Rynek 2 w Zatorze oraz w malowniczej zimowej scenerii nad brzegiem Skawy. Podczas koncertu usłyszymy kilka nastrojowych utworów wpasowujących się w klimatyczne scenerie.

Aleksandra Bulek, dla której muzyka zawsze była bliska sercu, swoje marzenie o śpiewaniu zaczęła spełniać dopiero około dwóch lat temu, kiedy to w prezencie otrzymała lekcję śpiewu w Studio Piosenki i Rehabilitacji Głosu „VoicePless” w Pszczynie u Barbary Brody-Malon.

Od tego czasu konsekwentnie spełnia swoje marzenie i tym występem robi kolejny krok w rozwoju na drodze edukacji wokalnej. Koncert nagrano dla Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze.

Zapowiedź koncertu:

 

 

Wizualną część koncertu zrealizowała firma Bulek Studio, dźwięk Łukasz Jabcoń, a ujęcia z drona pojawią się dzięki Proadax Adam Czop.

Wystąpią:

Aleksandra Bulek (wokal)
Łukasz Jabcoń (pianino)
Jakub Adamus (gitara)
Jakub Żemła (bass)
Jakub Bułka (perkusja)

Start koncertu w czwartek 29 stycznia o 18.30

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .